banner84

MHP'li Özdemir ihraç edilecek mi?

MHP İlçe Başkanı Hilmi Er, "Genel Başkanımızı hangi partilimiz olursa olsun tartışmaya açamaz. O bizim liderimizdir ve herkes bunu kabullenmek zorunda" dedi.

MHP'li Özdemir ihraç edilecek mi?

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Hilmi Er, partisinin lideri Devlet Bahçeli'yi başarısızlıkla suçlayarak, istifaya davet eden Belediye Meclis Üyesi Hasan Özdemir'e yanıt verdi. Er, "Biz Hasan Özdemir'in Genel Başkanımıza dönük sözlerini kendi içimizde görüşüp, ona göre hareket edeceğiz. Belediye Başkanımıza, Belediye Meclis Üyelerimize ve partinin ilgili organlarının yöneticileri ile bu konuyu görüşeceğiz. Buradan ortaya çıkacak olan sonuca göre hareket ederiz. Hasan Özdemir'in Genel Başkanımıza dönük istifa sözlerini onaylayamayız. Sonuçta Milliyetçi Hareket Partisi'nin lider problemi yoktur, liderimiz de Devlet Bahçeli'dir. MHP'de siyaset yapan herkes, Genel Başkanımızı baştan kabullenecek. Biz parti liderimizi tartışmaya açtırmayız" dedi.

ÖZDEMİR NE DEMİŞTİ?

Belediye Meclis Üyesi Hasan Özdemir, 2015 Genel Seçim sonuçları açıklandıktan sonra Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi istifaya davet etmişti. Seçim sonuçlarına twitterdan tepki gösteren Özdemir, "Hala neyi bekliyor CHP ve MHP genel başkanları merak ediyorum. İstifa diyorum, hem de sonuna kadar" diye yazmıştı.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2015, 19:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107