banner129

MHP'li vekil sıkışınca topu Bahçeli'ye attı; 'Takdir Devlet Bey'in'

Gazetecilerin, 'İlk 5'te 3 Manavgatlı var ama seçilemeyecek noktada Alanya'nın adayını koyuyorsunuz. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?' sorusuna MHP'li Akıllı, "Listeyi ben mi yapıyorum, bu soruyu başkalarına sorun" dedi.

MHP'li vekil sıkışınca topu Bahçeli'ye attı; 'Takdir Devlet Bey'in'

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Tarkan Akıllı, Alanya’ya gelerek bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. İlk olarak Milliyetçi Hareket Partisi Alanya İlçe teşkilatında, ilçe başkanı Hilmi Er ve partilileri ziyaret etti. Akıllı, 7 Haziran’da partililerin ve teşkilatın gösterdiği özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Milletvekili Akıllı, MHP İlçe binasındaki ziyaretini tamamladıktan sonra Alanya Belediye Başkanı Adem Murat’la bir araya geldi.


BÖLGEMİZİN SORUNLARI İÇİN BURADA


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alanya İlçe Başkanı Er, Antalya Milletvekili Tarık Akıllı’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Er,” Sayın vekilim seçim sürecinde bölgemizin sorunlarını çözmede bizimle iş birliği içerisinde olacağını hep söylemişti. Buraya gelip bizleri ziyaret ettiği için kendi adıma ve teşkilatım adına sayın vekilimize çok teşekkür ediyorum. Yapacakları hayırlı hizmetlerin her zaman arkasında olacağız. Kendilerine başarılar diliyorum” dedi.


‘BAHÇELİ’NİN SELAMINI GETİRDİM’


 Seçim süreci boyunca MHP teşkilatlarının çok çalıştığının altını çizen Akıllı, MHP İlçe Bakanı Er ve partililere teşekkür etti. Akıllı, bayramdan önce Devlet Bahçeli ile görüştüğünü ve partililere Bahçeli’nin selamlarını getirdiğini ifade etti. Aday adaylığı sürecinde süreli söylediği bir sözüne değinen Akıllı,” Seçilmiş olan arkadaşlarımız, Mehmet Günal ve Ahmet Selim Hocam olarak bizler Antalya’nın milletvekilleriyiz. Antalya’da Alanya’nın bir ilçesi bu yüzden Alanya’nın bütün sorunlarında sizlerin yanında olacağım için söz vermiştik. Bu sözümü tekrar ediyorum. Bundan sonrada sık sık Alanya’ya geleceğim. Evimi Ankara’ya götürmedim, evim hala Manavgat’ta. Hafta içi mecliste, hafta sonu ise buradayım. Biraz sonra başkanımıza iletişim adreslerimi tekrar vereceğim. Herhangi bir sorununuzda başkanım aracılığıyla bana ulaşabilirsiniz” dedi.


"LİSTEYİ BEN Mİ YAZDIM"


Ziyaretleri sırasında erken seçimle ilgili sorunları da cevaplayan MHP Milletvekili Akıllı,” Gündemimizde erken seçim tabi ki var. Bu bir siyasettir. Siyasette seçimler zamanında yapılacak diye bir kaide yok. Siyasetle uğraşan bütün milletvekili arkadaşlarımızda her zaman seçime hazırdır. Yarın seçim olacakmış gibi çalışmalarımıza devam ediyoruz” ifadelerini kullandı. Bir gazetecinin ‘MHP’nin Manavgat’tan 3, Alanya’dan ise 1 aday adayı vardı. Buna rağmen seçimlerde MHP Manavgat’ta üçüncü parti Alanya’da ise ikinci parti oldu. Daha yüksek oy alacağınızı bilseniz erken seçimde sıranızı Alanya Adayı Cafer Uyar’a verir misiniz’? sorusuna cevap veren Akıllı, ”Bunun takdiri kesinlikle bizde değildir. Takdir yetkisi bizde olmadığı için ben size burada net bir cevap veremem. Şovmenlik yapıp, ‘Evet Cafer Hoca’ya sıramı vereyim’ mi diyeyim? Bu kararı veren kişi Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’dir” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2015, 11:24
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107