banner84

Millet İttifakı çalışmalarına hız verecek

İYİ Parti İlçe Başkanı Apaydın, Millet İttifakı olarak çalışmalarına vereceklerini belirterek, "Seçimleri kazanıp İYİ Parti bayrağını Alanya Kalesi'ne dikeceğiz" dedi.

Millet İttifakı çalışmalarına hız verecek
Mevlüt UYGUR
İYİ Parti Alanya İlçe Teşkilatı Haftalık Olağan Yönetim kurulu Toplantısı'nı gerçekleştirdi. Antalya Milletvekili Feridun Bahşi’nin ve İYİ Parti Alanya Belediye Başkanı Adayı Abdullah Sönmez'in de katılım sağladığı toplantıda, İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
'YÜRÜYÜŞÜ BAŞLATACAĞIZ'
Millet İttifakı olarak çalışmalarını hızlandıracaklarını belirten İlçe Başkanı  Apaydın, "Bildiğiniz gibi yerel seçim çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. İYİ Parti olarak işbirliği yaptığımız CHP ve adayımız Abdullah sönmez ile insanlara dokunarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çalışmalarımızı hızlandıracağız. Bu hafta Cumartesi günü Sayın Abdullah Sönmez’i Alanya Belediye Başkan Adayı olarak, Sayın Muhittin Böcek, CHP il başkanı ve İYİ Parti il başkanımızla birlikte tanıtacağız. Yürüyüşü başlatacağız. Seçimleri kazanıp İYİ Parti bayrağını Alanya Kalesi'ne dikeceğiz" dedi.
'İNSAN KENDİ ADAYINI ÇIKARMAK İSTİYOR'
Toplantıda konuşan İYİ Parti Antalya Milletvekili Feridun Bahşi ise, "Alanya'daki İYİ Partili arkadaşlarımız şanslılar. Gazipaşa’ya gittim orada İYİ Parti aday çıkarmadı. Her ne kadar ittifak olsa da insan içinden kendi partisinin aday çıkarmasını istiyor. Ama bu da aşılır bir duygu" ifadelerini kullandı.
'YANDAŞLARA HİZMET EDEN BİR HÜKÜMET VAR'
İYİ Parti ve CHP olarak meclise hızlı bir giriş yaptıklarını belirten Bahşi, "Mecliste CHP ile birlikte önemli önerilerde bulunuyoruz. Ancak biz vergi yasasını konuşurken onlar sinemalardaki patlamış mısır bilet fiyatına dahil olsun mu? Yasasını getiriyor önümüze.  Hani Cumhurbaşkanımız diyor ya 5, dünyadan büyük diye. İşte Türkiye’de de 5 müteahhit firma Türkiye’den büyük. Sadece yandaşlara hizmet eden bir hükümet var" şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2019, 19:04
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107