banner84

'Okurcalar'dan Seki'ye haftasonu mesaisi'

İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez, İYİ Parti Alanya Yücel Apaydın, CHP İlçe Başkanı Sefa Çorbacı ve Parti Yönetim Kurulu Üyelerinin kalabalık katılım sağladığı programlar oldukça yoğun geçti.

'Okurcalar'dan Seki'ye haftasonu mesaisi'

Güne Alanya'da yaşanan hava muhalefeti sebebi ile Toslak Mahallesi'nde tahrip olan seraları ziyaret ederek başladılar. Çiftçilere geçmiş olsun dileklerini ileten Sönmez, bu durumun İYİ Parti ve CHP ile birlikte takipçisi olacaklarını ve çiftçilerin sorunlarını halletmek için ellerinden geleni yapacaklarını dile getirdi.

Çiftçilerin ziyaretinin ardından Okurcalar'da Emre Demir'in asker yemeğine katıldılar. Katıldıkları yemekte halkın yoğun ilgisi ile karşılaşan ekip, ailesine hayırlı tezkereler dileklerini ilettikten sonra Eşgilik Düğün Salonu'nda gerçekleşen düğüne katılım sağladılar. Düğünde genç çifte mutluluk diledikten sonra, Sapadere köyünde gerçekleşen Hikmet Sönmez'in düğününe katılım sağladılar. Ardından Seki'de, Demirtaş Düğün Salonu'nda, Çıplaklı Düğün Salonu'nda ve Doğanay Otel'de gerçekleşen düğünlere katılım sağladılar.

Düğün ziyaretlerinin yanı sıra taziye ziyaretlerini de ihmal etmeyen İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez, İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın, CHP İlçe Başkanı Sefa Çorbacı ve Parti Yönetim kurulu üyeleri 'Pazar günü biz de tatil değil' diyerek vatandaşları yalnız bırakmadılar.

Ziyaretleri sırasında eş zamanlı sosyal medyada da paylaşım yapan ekibe takdirlerini belirttiği yorumlar yaptılar.

İYİ Parti İlçe Teşkilatı ve CHP İlçe Örgütü'nün tam kadro katıldığı ziyaretler konusunda bir vatandaş 'Abdullah Sönmez'in güçlü bir ekiple sahada olması ve partiyle birlikte çalışması halkın isteğinin hemen karşılık bulacağını gösteriyor.'diyerek Abdullah Sönmez'in çalışmalarını başarılı bulduğunu söyledi.

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2019, 13:32
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107