banner84

'Onlar koalisyon, biz iktidar vaat ediyoruz'

AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Sena Nur Çelik, yarınki seçim öncesinde yaptığı açıklamada, "İkinci atılım dönemi başlıyor. Muhalefet koalisyon, AK Parti tek başına güçlü bir iktidar vaat ediyor. Aramızdaki fark bu” dedi.

'Onlar koalisyon, biz iktidar vaat ediyoruz'

MEMLEKETİ Alanya'da Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile birlikte seçim çalışmasına katılan AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Sena Nur Çelik, Türkiye'de halkın yönetimde söz sahibi olmasında AK Parti iktidarının çok büyük katkısı olduğunu söyledi. Bugün ülkemizi torosların evladı bir yörük çocuğunun yönettiğini söyleyen Çelik, azınlık elitist-seçkin bir zümrenin bundan rahatsız olduğunu belirtti. Kendini halktan ayrı ve üstün gören zihniyetin senelerce bu ülkede memleket evlatlarını ezdiğini, çoğunluğa tahakküm ettiğini ifade eden Sena Nur Çelik, “Halka tepeden bakan azınlık bir zümre her şeye karar verdi. Hak ve özgürlüklerin sınırını onlar belirledi' dedi.

"EKONOMİMİZ DAHA GÜÇLÜ"

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kararlı ve tavizsiz duruşu sayesinde bütün antidemokratik girişimlerin boşa çıkarıldığını söyleyen Çelik, “Biz bugün 13 sene önceye göre daha özgür ekonomisi daha güçlü bir ülkeyiz. Büyük atılım dönemininilk yarısını 7 Haziran'da tamamlıyoruz. Milletimizin sağduyusu ve feraseti sayesinde 2’inciyarı inşallah 7 Haziran'dabaşlayacak ve güçlü Türkiye yolunda durmaksızın ilerleyeceğiz" diye konuştu.

"ONLAR KOALİSYON BİZ İKTİDAR VAAT EDİYORUZ"

SON 13 yılda görülen ekonomik başarının, siyasi ve ekonomik istikrarla sağlandığını vurgulayan Çelik, koalisyonların zayıf iktidarlar ortaya çıkardığını, parçalı hükümetler döneminde parlamentonun çalışamadığını, ekonominin belirsizliklere sürüklendiğini ve iş dünyasında yatırım heyecanının kaybolduğunu belirtti. Tek başına güçlü bir iktidar olarak 13 yıl hizmet veren AK Parti'nin istikrar sayesinde büyük ekonomik başarılara ve demokratik reformlara imza attığını hatırlattı.Çelik, 'Muhalefet partileri millete tek başına iktidar sözü veremiyor, ancak koalisyon vadedebiliyorlar. AK Parti bir Türkiye partisi olarak millete tek başına iktidar vaad ediyor. Bizim diğer partilerle aramızdaki fark bu. Vatandaşlarımız koalisyonun ne olduğunu tecrübelerinden çok iyi biliyor. Koalisyon, zam demek, faizlerin ve enflasyonun artması demek, yoksulluk demek, kriz demek. Milletimiz koalisyon istemiyor, güçlü iktidar istiyor. İnşallah 7 Haziran'da istikrarın, güvenin ve ekonomik kalkınmanın adresi yine AK Parti olacaktır" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2015, 17:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107