Özcan sözlerine şıu şekilde devam etti, "Ülkemizin bulunduğu şartlardan dolayı ve Alanya’mıza hizmet etmek amacıyla çıkmış olduğum milletvekili aday adaylığı süreci tamamlanmıştır. Ülkemizin demokratik olgunlukla bir seçim atlatmasını temenni eder bütün siyasi partilerdeki adaylara başarılar dilerim. Kentimizden aday çıkması ve milletvekili olması bölgemizin temsili açısından önemlidir.ü
Bu kadim şehrin, Selçuklunun kışlık başkenti ve bütün milletlerce tercih edilen Alanya’mızın daha iyi şartlarda temsil edilmesi için tüm siyasi partilerin Alanya’yı görmezden gelmemesi gerekir. Resmi kayıtlara göre 370 bin nüfusu bulunan ama 500 bine yaklaşık nüfusu ile Antalya bölgesinin turizm ve nüfus yoğunluğu açısından temsili olarak önlerde olmayı hak ediyor.ü
Alanya Kent Konseyi olarak kentimiz için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Kent Konseyinde her türlü görüşten insanlar vardır. Alanya Kent Konseyi hepimizin evidir. Her zamanki gibi siyaseti dışarda bırakarak ilkeli, tarafsız ve ortak akılla çalışmaya devam edeceğiz." -Haber Merkeziü
ü
Özcan, aAlanya önlerde olmayı hak ediyora
CHP Milletvekili aday adayı Nurhan Özcan, seçime dair açıklamalarda bulunarak adaylara başarı dileklerinde bulundu.
Muhabir: Sabiha Tatlıyer
Trend Haberler
![Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-21-at-104423.jpeg)
Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...
![Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/thumbs-b-c-948210132b524fc7f821d4a980eb3c07-2.webp)
Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi
![Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/oto-yikama.jpg)
Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor
![Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/konut.jpg)
Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!
![Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-22-at-161709.jpeg)
Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor
![Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-gorsel-2024-07-21-saat-155124-01f9e324.jpg)
Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor