banner84

'Para babalarına hizmet ediliyor'

CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Zuhal Sirkeli 'Babalar Günü' nedeniyle bir mesaj yayınladı.

'Para babalarına hizmet ediliyor'

 Sirkeli'nin mesajı şu şekilde:

Doğumdan ölüme kadar hayatımızın her anında varlıklarıyla onurlandığımız babalarımız, bizlere yaşamın anlamını ve tüm güzelliklerini öğretirken sadece çocukları için iyi bir gelecek hazırlayabilmek ve aile mutluluğunu sağlayabilmeyi amaçlarlar.

Ülkemizde evine ekmek götürecek işi olmayan yada siftah yapamamış babalar varken, sadece ‘para baba’larına hizmet eden politikalar üretiliyor olmasının büyük üzüntüsünü duymaktayız. Ülkemizin ekonomisinin sadece zenginden yana olan ve yoksulu dışlayan gerçeğine, kağıt üzerinde artmış milli gelirin, kahvedeki işsiz babaların evlerine hiç yansımadığına, hatta fakirden alıp zengine dağıtan bu adaletsiz bölüşümün insanımızı daha büyük bir borç batağına sürüklediğine her gün yeniden, bir daha tanık oluyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyet Halk Partisi Alanya İlçe Kadın Kolları olarak başta büyük zorluklarla ve emekle yetiştirdikleri değerli evlatlarını vatanımız için feda eden aziz şehitlerimizin babaları olmak üzere, hayatı boyunca maddi-manevi bütün imkânlarını bizler için seferber eden tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyor, daha eşit, daha özgür, daha adil bir ülkede lokmaların boğazlara dizilmediği yarınlar diliyoruz."


 

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2015, 00:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107