banner84

PTT müjdesi

MHP'li Belediye Meclis Üyesi Mehmet Ali Tekin, "Bakan Lütfi Elvan'ın danışmanı Bayram Şahin ile görüştük, Demirtaş'a PTT şubesi açılacak" dedi

PTT müjdesi

 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alanya Belediye Meclis Üyesi Mehmet Ali Tekin dün Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ın danışmanı Bayram Şahin ile bir görüşme yaptığını söyledi. Büyükşehir Kanunu ile Demirtaş'ta kapatılan PTT Şubesi'ne dönük bazı çalışmalar yapan Tekin, "Demirtaş'ta PTT'nin kapatılmış olması nedeniyle bir çok insan mağdur olmuştu. Bu konuda muhtarlarımız imza kampanyası düzenlemiş ve açılması konusunda çalışma başlatmıştık" dedi. 

"TALİMATI DA VERDİLER"
Tekin, "Demirtaşlı muhtarların ortaklaşa başlattığı imza kampanyasını Bakan Beyin danışmanı Bayram Şahin'e ilettik, kendisi de bunu PTT Genel Müdürlüğü'ne gönderdi. Bölgenin çoğrafi, sosyal ve ekonomik yapısını da tüm gerçekliğiyle anlattık. Bayram Şahin bey, talimatı da vererek, PTT Şubesi açılmasını istedi. Bu konuda PTT Alanya Müdürlüğü, bir görevli vererek, Demirtaş'a PTT şubesi açacak. Bu konuda vatandaşlarımızın da içi rahat olsun" diye konuştu. 
Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2014, 09:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157