banner84

Şahin'den Çakır'a övgü

Demokrat Parti (DP) Alanya Belediye Başkan Adayı Alaattin Çakır, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor

Şahin'den Çakır'a övgü
Haber Merkezi
Demokrat Parti (DP) Alanya İlçe Başkanı Bilal Gündoğan ve beraberindeki heyetle birlikte, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden Çakır’ı,  Şahin ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Alanya hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. ALTSO Başkanı Şahin, “Sayın Çakır hizmet üretir ve yaptığı projeler kamuoyunca bilinmektedir” diyerek, Çakır’ı övdü. 
ODALARI ZİYARET ETTİ
ALTSO ziyaretten memnun ayrılan Çakır, oda başkanı Şahin’e ve yönetim kurulu üyelerine kabulleri, sıcak karşılamaları ve destekleri için teşekkür etti. 
Çakır daha sonra; Alanya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Recep Çalış, S.S. Öz Alanya 167 Nolu Kamyoncular ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Lojistik Başkanı Hamit Çetin, S.S Alanya ve Çevresi Kredi ve Kefalet Kooperatifi Ali Akkaya, Mali Müşavirler Odası Başkanı Kerim Gökçeoğlu ve üyelerini ziyaret etti. 
ŞEHRE DEĞER KATACAK
Gittiği her yerde büyük ilgi ve destek gören Çakır; Alanya’ya kısa, orta ve uzun vadeli planlama ve en az 50 yıllık projeksiyonla yönetmeye talip olduklarını ve yapacakları her projenin şehre değer katacağını söyledi.
Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 17:52
banner140
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alparslan
Alparslan - 2 yıl Önce

Gerçekten kazanacağına inanıyormusun.

SIRADAKİ HABER

banner107