banner84

Samani kaynak yapıp demir dövdü

AK Parti Antalya Milletvekili ve Adayı Hüseyin Samani, seçim çalışmalarını Korkuteli ilçesinde sürdürdü.

Samani kaynak yapıp demir dövdü

İlçede bulunan Galericiler ve Sanayi Sitesi esnafını ziyaret eden Samani, esnafla sıcak ve samimi bir sohbet gerçekleştirirken, kaynak yapıp, demir dövdü.

Antalya’yı ilçe ilçe, mahalle mahalle, ev ev dolaşan, kahve toplantıları düzenleyen ve vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Antalya Milletvekili ve Adayı Hüseyin Samani, gittiği her yerde yoğun ilgi görüyor. Vatandaşlarla sohbet edip, sıkıntılarını ve taleplerini dinleyen Samani, seçim çalışmaları kapsamında bu kez Antalya'nın Korkuteli ilçesindeydi. .

Samani, Korkuteli İlçesinde Galericiler ve Sanayi Sitesinde esnafı ziyaret etti. Vatandaşlarla bir süre sohbet eden Samani 7 Haziran seçimin önemine dikkat çekerek destek istedi.

Samani Sanayi Sitesinde girdiği bir işyerinde eline aldığı kaynak makinesiyle biçerdöver tablası üzerinde kaynak yaptı. Girdiği başka bir iş yerinde de demir döven Samani Sanayi Sitesi ziyaretlerinin ardından seraları ziyaret etti. Kendisi de Ziraat Mühendisi olan AK Parti Antalya Milletvekili ve adayı Hüseyin Samani, seradaki ürünleri yakından inceledi. Samani, serada çalışan işçilerle de sohbet etti.  

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2015, 17:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107