banner84

Şebnem'e CHP'den maskeli destek

CHP İlçe Teşkilatı, hatalık yönetim kurulu toplantısını maskeli gerçekleştirdi. Karadağ, sosyal medya üzerinde 'Maskeli Şebnem' olarak bilinen lösemi hastası Köseoğlu'na destek vermek için böyle bir farkındalık oluşturmaya çalıştıklarını söyledi

Şebnem'e CHP'den maskeli destek

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Teşkilatı haftalık yönetim kurulu toplantıları için bir araya geldi. Toplantıda 'Maskeli Şebnem' olarak sosyal medyada bilinen lösemi ile savaşını sürdüren Şebnem Köseoğlu'na destek vererek, farkındalık oluşturmaya çalışan CHP İlçe Yönetimi toplantılarını maske takarak gerçekleştirdi. Maske takma sebeplerini de, Köseoğlu'na destek vermek olarak açıklayan Karadağ, “kendisine hem geçmiş olsun dedik hem destek verdik hem de Maskeli Şebnem diye Alanya’mızda lanse ettik tanıttık, şu an kendisi İstanbul’da. Herkese çok çok selamları var. Biz destek vermeye devam edeceğiz, bu destek sadece Şebnem kardeşimize değil, bu konu ilik bekleyen destek bekleyen tüm hastalarımıza da acil şifalar diliyoruz. İnşallah Şebnem arkadaşımızı en kısa zamanda aramızda göreceğiz” dedi. Toplantıda aynı zamanda partiye yeni üye olan 4 kişiye de rozetleri takıldı. Karadağ, hem Türkiye genelinde hem de Alanya’da partilerine yoğun bir katılım olduğunu söyledi.  
ANTALYA'DA SEÇİMLER KONUŞULDU
19 ilçe başkanı ile Antalya'da gerçekleştirilen toplantıya ilişkin açıklama yapan Karadağ, "Biliyorsunuz önümüzde seçim takvimi açıklandı seçim takvimi doğrultusunda bizim delege seçimleri takvimimizi açıkladık. Oradaki konuşulan ana konu yapılacak olan delege seçimlerinde tamamen demokratik usulleri kullanması mutlaka sandık kurulmasını hiçbir arkadaşımızı ötelemeden hiçbir kimseyi farklılık gözetmeden delege olmasını sağlamaya çalışacağız.  Delegelerin oluşumunu ise tüm kayıtlı üyeler belirleyecek önümüzdeki hafta Ankara’dan oy kullanmaya yetkili kişilerin listesi ilçemize gelecek. Açıklayacağız. İtiraz süresi bittikten sonra bu arkadaşlarımız delege seçimlerini hep beraber gerçekleştireceğiz. Bunun içinde bir komite kurduk. İlçe yönetim kurulumuzda bu komitenin doğal üyesi inşallah kazasız belasız yurdumuza Alanya’mıza iyi hizmet vermek için iyi seçimler yapmak için delege listemizi oluşturacağız” dedi. 
'CUMHURİYET ORMANI KURULSUN İSTİYORU'
'Cumhuriyet Ormanı' oluşturma projelerinin olduğunu belirten Karadağ, “önümüzdeki günlerde biliyorsunuz 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı.  Cumhuriyet Bayramımızı coşkulu bir şekilde kutlayacağız. Bizim yapmak istediğimiz etkinliklerinde başında bugün öğleden  sonra Orman İşletme Müdürlüğümüze giderek oradan bir yer alıp bir Cumhuriyet Ormanı kurulması taraftarıyız.  Eğer böyle bir izin çıkarsa bir takım bürokratik engelleri aşar isek gerekli izinleri alırsak tüm halkımızı duyuru ile birlikte Cumhuriyet Ormanı kurması eylemini başlatacağız.  Bu  da iyi bir gelişme olacak hem Alanya’mız hem bizim açımızdan. Yer olaraktan biliyorsunuz Dim Vadisinde daha önce bu elektrik kontağından çıkan müthiş bir yangın söz konusu oldu. Eğer oraya da bir karınca-kararınca desteğimiz olacağı kanısındayım” dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 18:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107