banner129

Şekerhane seçimin favorisini söyledi

Seçimin nabzını tutmaya devam eden Alanya Postası, Şekerhane Mahallesi'nde belediye başkan adaylarını sordu

Şekerhane seçimin favorisini söyledi
Mevlüt UYGUR
31 Mart yerel seçimlerine 46 gün kala, Alanya Postası Gazetesi olarak mahalle mahalle seçimin nabzını tutmaya devam ediyoruz. Alanya'nın merkez mahallesi ve 11 bin 207 nüfuslu Şekarhane mahallesinde, görüşlerini aldığımız vatandaşlar, Cumhur İttifakı'nın Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel'i seçimin favorisi olarak gördü. 
'BAŞKANLIKTA YÜCEL, MECLİSTE İYİ PARTİ'
Mustafa Aykul, "Vatandaşlar Adem Murat Yücel'in hizmetlerinden memnun. Çok güzel hizmet yaptı, kazanmasını isterim. Abdullah Sönmez'de iyi birisi, o da MHP kökenli birisi. Allah ikisinin de yolunu açık etsin. Henüz kesin bir karar vermedim ama başkanlıkta Yücel'e oy vermeyi düşünüyorum, meclis üyeliğinin de İYİ Parti'ye vereceğim. İkisi de bizim adayımız hak geçmesin" dedi. 
'YAPILAN HİZMETLERDEN MEMNUNUZ'
Neşet Çetin, "Adem Murat Yücel Alanya'ya güzel hizmetler yaptı. 5 yıldır yaptığı hizmetlerden memnunuz. Ben şahsen Adem başkanı destekliyorum. Tekrardan kazanacağını düşünüyorum. Alanya'mız  için hayırlısı olsun" dedi. 
'GENÇLERİN ÖNÜ AÇILMALI'
Abubekir Dursun, "Ben Alanya'da seçimin favorisi olarak Adem Murat Yücel'i görüyorum. Çünkü hizmetlerinden memnunuz. Benim bir şikayetim yok. Esnaf eskiye göre daha rahat. Millet İttifakı'nın  adayı Abdullah Sönmez'de iyi. Konaklı'da güzel hizmetler yaptı ama biraz sinirli ve stresli birisi. Sönmez kötü birisi değil ama bana göre çekilmesi lazım artık  gençlerin önünü açmalı" dedi.
'GÖNLÜMÜZ YÜCEL'DEN YANA'
Osman Dereli, "Belediye başkanlığı seçiminde yine Adem başkan kazanır. Çünkü esnaf olduğumuz için gelen insanlar, özellikle kırsal kesimden gelen vatandaşlar Adem başkan diyor. Alanya içindeki esnaflar da memnun. Çünkü esnafa esnet davranıyor, sıkmıyor. Gönlümüzden adem başkanının kazanması geçiyor. Abdullah Sönmez de iyi birisi ama CHP'den fazla oy alacağını düşünmüyorum" dedi.
'FAVORİM YÜCEL'
Erman Özel, "Adem başkanımızdan memnunuz. Bundan sonraki çalışmalarının devamını diliyorum. Bana göre seçimin favorisi Cumhur İttifakı'nın adayı Adem Murat Yücel" dedi. 
'ALANYA'DA YÜCEL BÜYÜKŞEHİR'DE BÖCEK'
Serkan Çelik, "Bana göre seçimin favorisi Adem Murat Yücel. Adem başkanla bir sıkıntımız yok.  Yaptıkları çalışmalardan memnunuz. Teleferik, prestij caddeleri, sosyal belediyeciliği, asfalt gibi güzel hizmetler yaptığı Alanya''ya. Abdullah Sönmez'de İYİ Parti'nin adayı onun da yolu açık olsun. Ama ben Yücel diyeceğim. Büyükşehirde de Muhittin Böcek'i destekleyeceğim" dedi. 
'YÜCEL BİR DÖNEM DAHA YAPMALI'
Hasan Hüseyin Cansevdi, "Adem Murat Yücel'in kazanmasını istiyorum.  Abdullah Sönmez'i de seviyorum, beğeniyorum ama Adem Murat Yücel'e oy vermek istiyorum. Seçimin favorisi olarakta Yücel'i görüyorum. Yücel'in hizmetlerinden memnunuz, bir dönem daha yapmasını istiyorum" dedi. 
'YÜCEL'İN ŞANSI DAHA YÜKSEK'
Ümit Kocaman, "Adem Murat Yücel'in çalışmalarından memnunuz. Alanya'ya çok şey kattı. Daha önceki başkanlardan çok daha iyi. Abdullah Sönmez'i tanımıyorum ama Yücel kadar şansının olacağını düşünmüyorum. Favorim Yücel" dedi.
'GELECEĞE KATKISI OLACAK'
Deniz Tutar, "Adem Murat Yücel mevcut başkanımız, çalışmalarından memnunuz. Adem beyi çok seviyoruz, çalışmalarını beğeniyoruz. Geleceğe çok daha katkısı olacağını inandığım için oyumu Adem beye vermek istiyorum. Abdullah Sönmez'de Konaklı'da belediye başkanlığı yapmış, ama kendisini fazla tanımıyorum. Seçimin favorisinin yine Adem beyi görüyorum. Çünkü vatandaşlar yaptığı hizmetlerinden memnun" dedi.
'SONUCU SÜLEYMANCILAR BELİRLEYECEK'
Güray Üğünç, "Bence seçimin favorisi Adem Murat Yücel. Gördüğüm kadarıyla Yücel'in ağırlığı daha fazla. Yaptığı hizmetlerinin karşılığında iyi oy alacaktır. Abdullah beyin de Konaklı başkanlığı döneminde yaptığı iyi işler var. O da İYİ Parti'nin adayı olduğu için bir ihtimal var. Ama burada dengeyi bozacak olan grubun Süleymancı kesim. Genel seçimlerdeki gibi İYİ Parti'yi desteklerse Abdullah Sönmez'in birazcık daha şansı olduğunu düşünüyorum. Bunun dışında Adem başkanın alternatifinin olduğunu görmüyorum. " dedi. 
'SÖNMEZ VE YÜCEL YARIŞACAK'
İlyas Şirin, "Ben seçimin favorisi olarak Adem Murat Yücel'i görüyorum. Çünkü hizmet veriyor, genç, dinamit. Vatandaş kendisinden memnun. Abdullah Sönmez'de çalıştan, iyi birisi, tanındık bir adam. Sadece partisi ve ittifakı yanlış. Yarış Sönmez ve Yücel arasında geçecektir, kazanan tarafta Adem başkan olacaktır. Abdullah Sönmez'de gelse hizmet yapar ama Adem başkandan gördüğümüz hizmeti yine alabilmek için Adem başkana oy vereceğim" dedi. 
Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 17:53
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107