banner84

Sıra Erdoğan'da

Perşembe günü Başkentte MHP Lideri Bahçeli tarafından tüm kamuoyuna tanıtılan MHP'nin Alanya adayı Yücel'i, yarın da Cumhurbaşkanı Erdoğan tüm Türkiye'ye tanıtacak. Yücel Pazartesi gününden itibaren sahaya ineceğini söyledi

Sıra Erdoğan'da
 Mevlüt UYGUR
Adalet ve Kalkınma Partisi’nin (AK Parti) Antalya'nın ilçe belediye başkan adaylarını 27 Ocak Pazar günü (yarın) açıklayacak.  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, yarın saat 13.30'da Antalya 100. Yıl'da bulunan Antalya Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek olan programda ‘Cumhur İttifakı’nın adaylarını açıklayacak. Erdoğan, Perşembe günü Ankara'da MHP Lideri Devlet Bahçeli tarafından kamuoyuna tanıtılan, Cumhur İttifakı'nın Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel'i bir kez daha tüm Türkiye'ye ilan edecek. Ayrıca Erdoğan Cumhur İttifakı'nın adayı Yücel için Antalya'da ki toplantıda Antalyalılardan destek isteyecek. 
PAZARTESİ SAHAYA İNECEK
Perşembe günü Bahçeli tarafından kamuoyuna tanıtılan ve yarın da Erdoğan tarafından Cumhur İttifakı'nın adayı olarak tüm Türkiye'ye ilan edilecek olan Yücel, Pazartesi gününden itibaren tam anlamıyla sahaya ineceğini söyledi. Yücel, “5 yıldan beri sahadayız, meydanlardayız. Halkımızla bütünleşerek çalışmalarımıza devam ediyoruz. 5 yıl boyunca yerel yönetim olarak hizmetlerimiz olduğu gibi Pazartesi gününden itibaren de siyasi olarak sahalarda olacağız. Dün vardık, bugün varız, yarında olacağız” dedi.
'MHP OLARAK NE YAPMAMIZ GEREKİYORSA ONU YAPACAĞIZ'
Yarınki AK Parti'nin aday tanıtım toplantısına Cumhur İttifakı'nın ortak adayı olarak katılacağını ifade eden Yücel, "Pazar günü de Sayın Cumhurbaşkanımızın nezaketinde Cumhur İttifakı'nın korunması için Antalya bölgesine, gerek büyükşehirde gerekse de ilçelerde ittifakın oluşumu ile Cumhur İttifakının Alanya adayı olarak bu toplantıya katılacağım. Orada da Milliyetçi Hareket Partisi himayesi altında olarak ne yapmamız gerekiyorsa o şekilde davranacağız. MHP’nin himayesi altında olmaktan onur duyuyorum” dedi. 
'AK PARTİ OTOBÜS KALDIRACAK'
Cumhurbaşkanı  Erdoğan’ın programı için Alanya'dan Antalya'ya otobüs kaldıracaklarını belirten AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, "Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Pazar günü Antalya’da olacak. Sayın Cumhurbaşkanımız Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Menderes Türel’i ve Alanya Belediye Başkan Adayımız ile 18 ilçedeki belediye başkan adaylarımızı bu programda açıklayacak. Alanya’dan şehrin her noktasından otobüslerle bu büyük şölene katılacağız. Seçim Koordinasyon Merkezi olarak yaptığımız planlama ile Alanya halkını Antalya’da Cumhurbaşkanımız ile buluşturacağız. Tüm Alanya halkını Pazar günü Antalya’da Milletin Adamı, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı karşılamaya davet ediyorum” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2019, 17:55
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107