banner129

Siyasiler oylarını nerede kullanacak?

31 Mart yerel seçimlerinde siyasilerin hangi okullarda oy kullanacakları belli oldu

Siyasiler oylarını nerede kullanacak?

Uzun süredir heyecanla beklenen 31 Mart Yerel seçimlerinde sona gelindi. Türkiye yarın sandığa giderek, belediye başkanlarını, belediye meclisini ve muhtarlarını seçecek. Alanya Belediyesi Başkanlığı için yarışacak isimlerin ve siyasi parti temsilcilerinin nerede oy kullanacağı da merak konusu idi.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkler Mahallesi'nde bulunan Ayşen Cengiz Urfalıoğlu İlkokulu'nda sandığa giderken,  Mevcut Alanya Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın Adayı Adem Murat Yücel ise oyunu doğup büyüdüğü Kestel Mahallesi'nde bulunan Kestel İlköğretim Okulu'nda kullanacak. AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu Cikcilli Mahallesi Mehmet Emine Öncü İlköğretim Okulu, MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan ise Kadıpaşa Mahallesi'ndeki Ömer Halisdemir Ortaokulu'nda oy kullanacak.

MİLLET İTTİFAKI NEREDE KULLANACAK

 Millet İttifakı'nın Alanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez ise 10 yıl belediye başkanlığı yaptığı Konaklı Mahallesi'nde Ümit Altay Otecilik Meslek Lisesi 225 nolu sandıkta oy pusulasına mühür basacak.  İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın Cikcilli'deki Nimet Alattinoğlu İlkokulun'da  2074 nolu sandıkta oy kullanak, ittifak ortağı CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ da Saray Mahallesi'nde bulunan  Fevzi Alaatinoğlu Anadolu Lisesi'nde kurulan 1161 nolu sandıkta oyunu kullanacak.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2019, 23:07
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107