banner84

Sönmez Alanya'nın kuzeyindeydi

Millet İttifakı Alanya Belediye Başkan Adayı Sönmez, akşam saatlerinde de seçim çalışmalarını sürdürerek, Mahmutseydi, Bademağacı ve Değirmendere Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Sönmez ziyaretlerinde bir yandan sorunları dinlerken, diğer bir yandan ise projelerini anlattı

Sönmez Alanya'nın kuzeyindeydi

Millet İttifakı Alanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez, İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, belediye meclis üyesi adayları ve parti yönetim kurulu üyeleri ile birlikte gerçekleştirdiği tam kadro ziyaretlerine devam ediyor. Akşam sırasıyla Mahmutseydi, Bademağacı ve Değirmendere Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla buluşan ekibi, halk büyük bir ilgi ile karşıladı. Mahalle ziyaretlerinde projelerinden bahseden ve halkın sıkıntılarını birebir dinleyen Sönmez, "Bizler halkımızın kıymetini biliyoruz. Bizler halkımızı ekonomik olarak rahatlatacak projelerle geliyoruz. Vatandaşlarımızın birebir sıkıntıları dinledim ve not ettim. Bunlar böyle unutulup gidilmeyecek. Bizler halkımızı unutmayacağız. Biz sorunlara çözüm olmaya geliyoruz" dedi. 
'KIRTASİYE İHTİYAÇLARI DA KARŞILANACAK'
Projelerinden bahsederken bölge halkının çocuklarının okula giderken ulaşım sorunu yaşadığını dile getiren Sönmez, "Konaklı’da Belediye Başkanlığım döneminde tüm öğrencilerin kırtasiye masraflarını Belediye olarak karşıladık. Ayrıca tüm öğrencilerimizi evlerinin önünden servisleri alarak, ücretsiz servislerle öğrencilerimiz evlerinden okula, okullarından evlerine gittiler. Bizler, Allah’ın izniyle bu seçimi aldığımızda tüm ilköğretim öğrencilerimizin servisini sağlayacağız ve her dönem başında kırtasiye malzemesi ihtiyaçlarını karşılayacağız" dedi. 
'DESTEK OLACAĞIZ'
Hayvancılıkla uğraşan kırsal kesimdeki vatandaşların ürettikleri sütü belediye tarafından satın alacaklarını dile getiren Sönmez, "Yakın köylerimizin ortak noktasına bir mandıra kurarak süt üreten vatandaşımızın sütlerini belediye olarak satın alacağız. Kuracağımız halk süt büfelerinde günlük taze sütü vatandaşımızla buluşturacağız. Böylelikle hem hayvancımıza destek olacağız hem de vatandaşımızı günlük taze sütle buluşturacağız" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107