banner84

Sönmez esnafla bir araya geldi

Millet İttifakı Alanya Belediye Başkan Adayı Sönmez, seçim çalışmaları kapsamında Damlataş Caddesi ve Bostancıpınarı Caddesi’nde bulunan esnafları ziyaret etti

Sönmez esnafla bir araya geldi

Millet İttifakıAlanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez, İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın, CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte tam kadro gerçekleştirdiği ziyaretlerinde Damlataş Caddesi ve Bostancıpınarı Caddesi’nde bulunan esnafları ziyaret etti. İlk olarak Damlataş Cadddesi’nde bulunan esnafları ziyaret eden Sönmez ve ekibi, halkla birebir sohbet ederek vatandaşların sorunlarına çözüm olacak projelerinden bahsettiler. 
'YÜZLERİ GÜLDÜRECEĞİZ'
Esnafla sohbetinde işgaliye parasında büyük indirimlere gidileceğinden bahseden Sönmez, “Yaşanılan ekonomik zorluklar içerisinde, ekmeğini taştan çıkaran, emek veren esnafımızın belini bizler bükmeyeceğiz.  Bir belediye şehrinin esnafını desteklemek zorundadır. Belediye tarafından alınan işgaliye parası ve eğlence vergilerinde büyük indirimler yaparak, esnafımızın yüzünü güldüreceğiz. Halkımızın duası ve desteği bizimle”dedi. 
'VATANDAŞIMIZ PROJELERİ BEĞENDİ'
Damlataş Caddesi esnaf ziyaretinin ardından Bostancıpınarı Caddesi’nde ziyaretlerini gerçekleştiren Sönmez, projelerinden bahsetti. Sönmez, "Saha ziyaretlerimizde gördük ki vatandaşlarımız projelerimizi beğenmiş. Halkımız geçim derdinde olduğu için, bizler onları ekonomik olarak rahatlatacak projelerle sahaya çıktık ve bu da halkımız tarafından oldukça takdir edildi. Verdiği sözleri tutan bir yönetimle de Alanya İYİ Belediyecilikle tanışacak" dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2019, 16:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107