banner129

"Sorunları çözmek için buradayız"

CHP İlçe Teşkilatı'nda partililerle bir araya gelen Zeybek, 'Sorunları sadece kağıda yazmakla kalmayacağız, çözüm için icraata geçeceğiz' diyerek, talep ve önerileri meclise taşıyacağının sözünü verdi.

"Sorunları çözmek için buradayız"

-Asiye ELİAÇIK 
-Özgür YILMAZ 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Alanya İlçe Teşkilatı Alanya'nın sorunlarının çözüme kavuşması ve mecliste de dile getirilmesi için Antalya Milletvekilleri programlarına bir yenisini daha ekledi. Antalya Milletvekili Rafet Zeybek parti binasında üyelerle buluştu. İlçe başkanı Coşkun Karadağ milletvekiline ziyaretleri için teşekkür etti. Karadağ, “Partimizin hizmetkârlarından Sayın Rafet Zeybek bugün Alanya’ya geldi. Vekilimiz çok değerli vaktini ayırarak Alanya’mızı ziyaret etti. Gördüğünüz gibi bu kısa dönem içerisinde iki vekilimiz Alanya’ya geldi, iki vekilimiz daha Alanya’yı ziyaret edecek” dedi.
"ALANYA'YA KATKIDA BULUNMAK İSTİYORUZ" 
'Kendimizin konuşmasından öte sizleri dinlemeye geldik' diyen Zeybek, "Alanyamız için neler yapabiliriz, ne tür katkılar sunabiliriz bu konuda partililerimizin önerilerini not alacağız. Sadece kâğıda yazmakla kalmayacak, bunları icraata geçireceğiz. Hiçbir siyasi ayrım yapmaksızın, bütün vatandaşlarımıza eşit mesafedeyiz. Gerek büyükşehir belediyesi olarak, gerek yerel yönetimlerin dışında Ankara’da mecliste ve bakanlıklarda halkımız için neler yapabiliriz gibi konuların tespitini yapıp, çözüm noktasında hem Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek ile görüşeceğiz hem mecliste yereli aşan sorunları görüşeceğiz. Siyasi iktidarın bakanları ile de gerekirse görüşeceğiz.  Çözüm noktasında sizin desteğinize de ihtiyacımız var. Sorunları takip edecek, bizi zorlayacaksınız ve bizde bu sorunları çözeceğiz. Hepsini yapamasak bile birazını çözsek ne mutlu bize. Ayrıca bu ilçe örgütümüzü ziyaretin bir amacı da parti olarak biz neredeyiz ve ne yapacağız konularını konuşmaktır"  ifadelerini kullandı. 
"BİZ ERKEN SEÇİMDEN KAÇMAYIZ" 
Dün akşam katıldığı bir televizyon programında Muharrem İnce'nin cumhurbaşkanı aday adayı olacağını açıkladığı hatırlatılan Milletvekili Zeybek, "Ülkemiz çok ciddi sorunlarla karşı kaşıya. Uluslararası, ekonomik ve daha birçok alanda sıkıntı var. Böyle bir durumda ben erken seçim olacağını düşünmüyorum. Bu 6 ay bir yıl içerisinde görülmüyor diye düşünüyorum. Sayın Muharrem İnce adaylık açıklaması yapabilir, sonuçta siyasi bir isimdir. Şu anda bizim partimizin cumhurbaşkanı adayını tespit etme gibi bir sorunu yoktur. Yerel seçimlerdeki başarıyı genel seçimlere taşımak istiyoruz. Yerel seçimlerde başarılı olan belediye başkanlarımız ile beraber olmayı ve onlarla omuz omuza çalışmayı istiyoruz. Şu anda vatandaşlarımıza, halkımıza hizmet etmek istiyoruz. Bir erken seçim olursa da biz hazırız. Hiçbir zaman kaçmadık ve kaçmayız da ama şartlar şu an erken seçime uygun değil. Muharrem İnce mi aday gösterilir bir başkası bu da belli değil bu partimizin iç sorunudur. Kendisi adayım dedi ve elbette böyle bir isteği vardır ve bunu dile getirebilir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2019, 17:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107