banner84

‘Söz verdik ve bu sözde duracağız’

İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Apaydın, halkın isteği ne ise onu gerçekleştirmek için yola çıktıklarını vurgularken, “Söz verdik ve bu sözde duracağız” diye konuştu.

‘Söz verdik ve bu sözde duracağız’
Burcu MUTLU

İYİ Parti Alanya İlçe Teşkilatı, haftalık Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın, önceki gün Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Yönetimi ile gerçekleştirdik ortak toplantıda aldıkları kararların Alanya'ya hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

‘ALANYA'YA VE ALANYA HALKINA YAKIŞAN PROJELERİMİZLE GELİYORUZ’

Her iki parti yöneticilerinin de katılım sağladığı toplantıda saha çalışmalarının programını belirlediklerini ifade eden Başkan Apaydın, ortak kararlarla belirledikleri programlarının oldukça yoğun geçeceğini vurguladı.  Apaydın, “Cumhuriyet Halk Partili Belediye Meclis Üyelerinin de katılım sağladığı toplantımızda sadece saha çalışmaları ile ilgili değil, proje ekiplerimizin çalışmalarını da inceledik. Alanya'ya ve Alanya halkına yakışan projelerimizle geliyoruz” diye konuştu.

‘HALKIN İSTEĞİ NE İSE ONU GERÇEKLEŞTİRMEYE YOLA ÇIKTIK’

Apaydın özellikle, Alanya'nın yetiştirdiği değerli insanlardan oluşturulan ekiplerinin, halka tepeden inme, asla halkın isteğini yansıtmayan projeler yığınından oluşan çalışmalar ile halkın karşısına gelmeyeceklerinin altını çizdi. İlçe Başkanı, “Ekibimiz Alanya'ya yabancı olmayan, bu memleketin insanlarından oluşmaktadır. Halkın isteği ne ise onu gerçekleştirmeye yola çıktığımız günden bu yana söz verdik ve bu sözde duracağız. Halkımızın ihtiyaçlarını, Alanya'nın eksiklerini tahmin bile edemeyen, burada yaşamadan ısmarlama projeler sunulmasını kimse kusura bakmasın ama halkımız hak etmiyor” diye konuştu.

‘ALANYA'DA NE OLMASINI İSTİYORSANIZ BUYURUN GELİN KONUŞALIM’

Her kesime partisine bakmaksızın hitap ettiklerini vurgulayan Başkan Apaydın, bu seçimin, memleket meselesi olduğunu, memleket için ne gerekiyorsa onu yapacaklarını belirtti. “Önceden söyledik, yine söylüyorum biz Halkız” diye konuşan Apaydın, “Halk için ne gerekiyorsa hiç bir fedakarlıktan kaçmadan, yorulmadan, usanmadan çalışıyoruz. Ve buradan Alanya halkına sesleniyorum, Alanya'da ne olmasını istiyorsanız buyurun gelin, konuşalım. Fikirlerinize, düşüncelerinize ve yapmak istediklerinize kapımız her daim açık” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2019, 15:08
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107