banner84

Subaşı teşekkür etti

DÜN saat 10:30'da eşi Esin Subaşı ve oğlu Celal ile saat 10.30'da Bedriye Bileydi İlköğretim Okulu'na gelen Antayşa Bağımsız Milletvekili Adayı Hasan Subaşı, 1133 nolu sandıkta oyunu kullandı.

Subaşı teşekkür etti

 Subaşı, yaptığı açıklamada, tek isteğinin sandıklar açıldığında alınacak sonucun barış ve kardeşliğe yol açmasını, demokrasi adına özgürlüklerin önündeki tüm engellerin kalkması olduğunu belirterek şunları söyledi:

"Antalya'yı ve Antalyalıları temsil etmek adına bağımsız milletvekili adayı olarak yaptığım seçim çalışmalarım sırasında sevgili hemşerilerimin gösterdiği duyarlılık ve desteğe teşekkür ediyorum.

Geçmişte birlikte siyaset yaptığım arkadaşlarımın verdikleri katkı ve merkez sağın toparlanması için duydukları heyecan, tempolu çalışmamızda bize en önemli dinamiği yaratmıştır.

Ekip çalışmamıza katkı veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Çalışmalarımız sırasında kamunun ihmali nedeniyle hayatını kaybeden İsmet Aydemir dostumuzu hiç unutmayacağız, tekrar Allah'tan rahmet diliyorum. Tek ve büyük üzüntü nedenimiz oldu. Partilerinin merkezileşmesi, demokratik siyasetten vazgeçmesi, aday tespitlerinde haksız ve adaletsiz tutumları nedeniyle, partilerine tepkili olan ve desteklerini ifade eden dost ve hemşerilerime de teşekkür ediyorum.
Demokratik tepkilerin sağlık işareti olduğuna inanıyorum. Toplumu şekillendirmeye çalışan partilerin ve siyasetin, toplumun demokratik tepkileriyle şekle gireceğine ve siyasetin doğru mecrasına oturması için bunun yararlı olacağına inanıyorum. Saygısını esirgemeyen medya mensuplarına ve eleştiri yönelttiğim halde saygı ile karşılayan siyasetçilere teşekkür ediyorum. Sonuç olarak seçimlerin, ihtiyacımız olan huzur ve güven ortamını sağlamasını diliyorum"

Hasan Subaşı daha sonra arkadaşları ile birlikte oy kullanma işlemlerinin sürdüğü okulları ziyaret ederek, halkla sohbet etti, sandık görevlilerine kolaylıklar diledi. Seçim sonuçlarını da akşam seçim ofisinde takip etti.


 

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2015, 00:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107