banner84

Sugözü gönlündeki adayı söyledi

Mahalle mahalle seçimin nabzını tutmaya devam eden Alanya Postası Gazetesi, bu kez Sugözü Mahallesi'nde seçmene, gönlündeki adayı sordu.

Sugözü gönlündeki adayı söyledi

Mevlüt UYGUR
Alanya'nın merkez mahallesi olan 6 bin 312 nüfusu bulunan Sugözü Mahallesi'nde vatandaşlar Alanya Postası Gazetesi muhabirine gönlündeki adayı ve tercihlerini anlattı.
'ALLAH BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN'
Mehmet Akif Dağ, "Bence Alanya'da seçimin favorisi mevcut başkan Adem Murat Yücel. Bende Adem başkanımızı destekliyorum. Antalya'da da Menderes Türel'in alacağını düşünüyorum. Benim tercihim Cumhur İttifakı. Ben adayların projeleri hakkında hiç bir şey bilmiyorum ama adamlık olarak dersek Adem başkanın üstünde kimseyi tanımam. Adem başkanımızın Alanya'mıza  da çok büyük hizmetleri var. Allah başımızdan eksik etmesin" dedi. 
'HER 2 BAŞKANIN DA HİZMETLERİNDEN MEMNUNUZ'
Mehmet Uysal, "Alanya'da Adem Murat Yücel, Antalya'da Menderes Türel diyorum. Her iki başkanın da hizmetlerinden memnunuz. Yapılan hizmetler görülüyor.  Başkanlarımızdan Allah razı olsun. Hizmetlerinin devam etmesini temenni ediyorum" dedi.
'MEVCUT BAŞKANLAR FAVORİ'
Eşref Kestin, "Bana göre seçimin favorileri mevcut başkanlar. Alanya'da Adem Murat Yücel Antalya'da Menderes Türel. Her iki başkanın da çalışmalarından memnunuz. Adem Murat Yücel'in projelerini daha iyi görüyorum. Sugözü Mahallesi'nde ise muhtar adayı Hasan Uysal'ı favori olarak görüyorum. Alanya'mız ve mahallemiz için en iyisi kimse o kazansın" diye konuştu. 
'ÇALIŞAN KİŞİLER KAZANSIN'
Mehmet Kaplan, "Alanya'da seçimin favorisi olarak mevcut başkanı görüyorum. Bende Adem başkanımızı destekliyorum.  Çünkü taleplerimizi dinliyor ve isteklerimizi yerine getiriyor. Adem başkanımızın yanına gittiğimiz zaman bizlere yardımcı olmaya çalışıyor. Bunun için Adem başkanı destekliyorum. Ben çalışan kişinin kazanmasını istiyorum. Şuanda da mevcut başkanlar çalışıyor" şeklinde konuştu.  
'ÇALIŞMALARDAN MEMNUNUZ'
Tahir Yavuz, "Ben AK Parti'liyim ama şu anki mevcut başkanın çalışmalarından memnunuz  ve tekrardan kazanmasını istiyorum. Antalya'da da Menderes Türel'den memnunuz. Adem başkan geçen dönem de söylemişti Sugözü'nün İmar Planı ile ilgili bir konu var, bu konunun üstüne düşerse bizim için çok iyi olur. İnşallah seçilirse bu dönem göz önüne alır. Bir de mahallemize bir tane sağlık ocağı yapılırsa iyi olur" dedi. 
'ALANYA'YA GÜZEL HİZMETLERİ OLDU'
Hamza Er, "Ben oyumu Adem Murat Yücel'e vereceğim. Çünkü Adem başkanımızın Alanya'ya güzel hizmetleri oldu, çalışıyor. Ben Gündoğmuşlu'yum, benim köyün yolunu yaptı bunun için Adem başkanın tekrardan kazanmasını istiyorum. Ama Antalya için henüz bir karar vermedim. Alanya ve Antalya'ya en iyi hizmeti kim yapacaksa başkanlığı ona nasip etsin Allah" diye konuştu.
'EN GÜZEL HİZMETİ KİM YAPACAKSA O KAZANSIN'
Remzi Kılınç, "Belediye seçimlerinde mevcut başkanın tekrar kazanmasını istiyorum.  Çünkü Adem başkanın çalışmalarından memnunuz. Alanya'ya güzel hizmetler yapıyor. Kim en güzel hizmeti yapacaksa o kazansın" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107