banner84

Sümer: “Büyük buluşmaya hazırız“

AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun, 27.10.2015 salı günü, saat 15:30'da Kepez Arena önünde gerçekleştireceği ‘Türkiye Buluşması’na tüm Antalyalılar’ı davet etti.

Sümer: “Büyük buluşmaya hazırız“
AK Parti Genel Bakanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, 1 Kasım seçimleri öncesi miting için Antalyalılara seslenecek. AK Parti Antalya İl Başkanlığı tarafından düzenlenecek miting için tüm hazırlıklar yapıldı. AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, Antalyalılar’ı Kepez Arena Önünde AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu ile buluşmaya davet etti. 
AK Parti Antalya İl Başkanı Av. Rıza Sümer, "Türkiye'nin istikrarı noktasında büyük öneme sahip 1 Kasım seçimlerine sayılı günler kala, Sayın Genel Başkanımız ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'nu Antalya olarak bir kez daha coşkuyla karşılamaya hazırlanıyoruz. İstikrardan yana oy kullanacağına inandığımız Antalyalı hemşerilerimizi bu büyük buluşmaya bekliyoruz" dedi. 
Antalya tarihinin en coşkulu mitinglerini AK Parti’nin gerçekleştirdiğini söyleyen Sümer, “Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm mitinglerde, Antalyalılar bizi yalnız bırakmadı. İlk günkü coşku ve heyecanla yine hemşerilerimizin alanı doldurarak bizleri yalnız bırakmayacağına inanıyoruz. Cumhuriyet tarihinin en önemli seçimi olan 1 Kasım seçimlerinden önceki Antalya’da gerçekleştirilecek mitingimize rekor katılımın olmasını bekliyoruz” şeklinde konuştu. 
AK Parti’nin ülkenin birlik ve beraberliğini hedeflediğini ifade eden Sümer, şöyle devam etti: “Biz yola çıkarken ‘Sen Ben Yok Türkiye Var’ dedik. Bunun için de Genel Başkan Yardımcımız ve Milletvekili Adayımız Mevlüt Çavuşoğlu başta olmak üzere, tüm milletvekili adaylarımız, il, ilçe, kadın ve gençlik kollarımızla birlikte, toplumun her kesimine ulaşarak, hedeflerimizi, projelerimizi, yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatıyoruz. Yarın gerçekleştirilecek Büyük Türkiye Buluşması’na, yüreği Türkiye için atan tüm hemşerilerimizi bekliyoruz” ALANYA OTOBÜS KALDIRIYOR

AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılacağı mitinge partili partisiz tüm Alanyalıları davet etti. Mitinge katılmak isteyenler için Dinek'te Belediye Mezarlığı'nın yanından saat 12.00'da otobüs kaldıracaklarını açıklayan Berberoğlu, "Vatandaşlarımızı otobüslerle Antalya'ya götüreceğiz ve aynı otobüs ile geri getireceğiz. Gitmek isteyen herkes için otobüsümüzde yerimiz vardır. Tüm Alanyalıları da böylesi önemli bir mitingde yanımızda görmek istiyoruz. Konyalı kadar Antalyalıyım, Taşkentli kadar Alanyalıyım diyen Başbakanımız Davutoğlu'nu bu mitingde coşkuyla karşılayacağız ve 1 Kasım öncesi Antalya'da gövde gösterisi yapacağız" dedi.
Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2015, 16:48

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner107