banner129

Taş; Böcek 10 ayda çivi bile çakmadı

Ak Parti Alanya İlçe Teşkilatı, Şubat ayı ilçe divan toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan il başkan İbrahim Ethem Taş, büyükşehir belediye başkanı Muhittin Böcek’e set eleştirilerde bulundu.

Taş; Böcek 10 ayda çivi bile çakmadı

Özgür YILMAZ

AK Parti Alanya İl Teşkilatının ilçe divan ve istişare toplantısı Mevlüt Çavuşoğlu Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan Başkan Toklu, “2,5 yıllık süreçte bizlere destek veren siz değerli üyelerimize teşekkür ediyoruz. Bizler davamızın peşinde koşarken bizi sizler motive ettiniz” dedi.

“SİZLER BU DAVANINSAHİPLERİNİZİ”

Partisinin farkı kademelerinde görev almış katılımcılara hitap eden ilçe başkanı Mustafa Toklu, “Madden ve manen tüm birikimlerini parti için harcamış ve partinin tüm kademelerinde görev almış değerli büyüklerim. İki buçuk yıldır AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı olarak görevimizi sürdürmeye çalışıyoruz. Zaman zaman yaptığımız olumlu çalışmaları takdir ederek bizim daha iyi motive olmamız için bize desteklerinizi dile getirdiniz. Bu süreçte her zaman arkamızda oldunuz, her zaman samimi bir şekilde davanın peşinde koşmamız için bizleri motive ettiniz. Bugün bu toplantımıza bu denli yoğun bir şekilde katılım göstermeniz bizleri tekrar tekrar mutlu etti. ” dedi.

TAŞ, “HEDEFMİZ 2023’TE DÜNYA LİDERİNİ YENİDEN BAŞKAN SEÇMEK”

AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş ise Ak Parti’nin 18 yıl boyunca aralıksız olarak iktidarda kalan dünyada tek parti olduğunu anımsattığı konuşmasında, “Ak Parti’nin başarısının vatandaşların taleplerinin bire bir dinlenmesi sayesinde oluyor. İnşallah 2023’e emin adımlar gideceğiz. Hedefimiz 2023’de az kaldı sonrasında 2053 ve 2071 hedefiyle ilerliyoruz. 2023 hedefimize dünya liderimiz yeniden başkan seçtirmek. Gençlik kollarından gelerek ilçe başkanı, il başkanı ve milletvekilleri çıkarmış durumdayız. Sizlerden gelen bilgileri milletvekillerimize, bakanlıklarımıza taşıyoruz. Çözülemeyen konuları bakanlarımıza ve il başkanları toplantısında sayın Cumhurbaşkanımıza iletiyoruz ve bizleri dinliyor ” dedi.

ANTALYA’DA 10 AYDA ÇİVİ BİLE ÇAKMADILAR

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhitti Böcek’e sert eleştirilerde bulunan Taş, “Biz Antalya’da seçimi kaybettikten sonra vatandaşlarımızın bize verdiği muhalefet görevini en iyi şekilde yapacağımızı söylemiştik. Aradan geçen sürede görüyoruz ki o gün de dediğimiz gibi 10 ay geçmesine rağmen daha Antalya’ya yaptığı bir icraat çaktığı bir çivi yok. Biz milletimizin verdiği muhalefet görevini en iyi şekilde yapacağız. Bunlar bir çivi çakmaz, iki koyunu bile güdemezler belediyeyi yönetemezler demişti o noktaya geldik. Tabi onların hem koyun güden hem de Avrupa’da parlamentoyu yöneten Mevlüt Çavuşoğlu gibi bir Dışişleri Bakanı yok bir siyasetçileri yok. Bizler Bakanımız olduğu için çok şanslıyız” dedi.  Toplantının devamı basına kapalı olarak gerçekleşirken partililer ve vekiller istişare yaptı.

Ak Parti Antalya Milletvekilleri Mustafa Köse, Kemal Çelik, Ak Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Ak Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, Kadın Kolları Başkanı Müge Öztekin, Gençlik Kolları Başkanı Cemal Yeniacun, eski ilçe başkanı Hüseyin Güney, eski belediye başkanı Hasan Sipahioğlu, kapanan belde belediye başkanlarının yanı sıra meclis üyeleri ve mahalle temsilcileri katıldı.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2020, 19:45
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107