banner84

Taziye sonrası Karadağ ile görüştü

Hayatını kaybeden CHP Alanya 2. Kurucu İlçe Başkanı, Avukat Raif Karagöz’ün hayatını kaybetmesinin ardından, CHP Antalya Eski İlçe Başkanı Ahmet Kumbul, Karagöz ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Kumbul ziyaretin ardından İlçe Başkanlığı binasında Coşkun Karadağ’ı ziyaret etti.

Taziye sonrası Karadağ ile görüştü

-Rayıf DOĞRULU
Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Alanya siyasetinin unutulmazı Av. Raif Karagöz'ün ailesine başşağlığı dileklerini iletmek üzere CHP Antalya Eski İl Başkanı Ahmet Kumbul taziye çadırını ziyaret etti. Ziyaretin ardından Kumbul, CHP Alanya İlçe Başkanlığı’nda, CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ’ı ziyaret etti. Kumbul kongre sonrası ilk açıklamasında, “Örgüt biraz keskin siyaset isteyebiliyor zaman, zaman. Keskin söylemleri isteyebiliyor.  Hayırlı olsun.  Keskin söylemlerle Nusret Bey kazandı. Bundan sonraki süreçte yapılacak olan, partimiz için yapılacak bütün çalışmalara katkı koyacağız. Kendilerini icraatlarını da takip edeceğiz. Başarılı olmalarını diliyorum. Partiye umarım katkı sunarlar” ifadelerini kulandı.Kumbul ilçe örgütü ile her zaman ortaklaşa çalışacaklarını da ifade etti ve CHP Alanya 2. Kurucu İlçe Başkanı Av. Raif Karagöz’e rahmet dileğinde bulundu.
'BİRLİKTE TAVIR GÖSTERDİK'
CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ ise açıklamasında, "Çok değerli başkanım Ahmet Bey taziye ziyaretine, hem de partimizi ziyaret etmişlerdir. Kendilerine ben çok, çok teşekkür ediyorum. On ay birlikte çalıştık. Gerçekten bu zamana kadar Alanya’mız için ne yapılması gerektiği konusunda hep birlikte olduk, birlikte tavır gösterdik” ifadelerini kullandı ve teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107