banner129

Temayülden Yeniacun çıktı

AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı için beklenilen haber geldi. Genel Merkezde yapılan mülakat sonucu, Yeniacun İlçe Gençlik Kolları Başkanı oldu

Temayülden Yeniacun çıktı

-Haber Merkezi
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yılmaz İçmen'in ani bir kararla istifa etmesinin ardından, boşalan koltuğa kimin geçeceği merak konusuydu. Başkanlık için AK Parti İlçe Gençlik Kolları eski Başkanı ve Antalya Büyükşehir Belediyesi ASMEK eski Alanya Müdürü Cemal Yeniacun'un ismi kulislerde bayram boyunca yankılanmıştı. 
MÜLAKAT İÇİN ANKARA'YA GİTTİLER
AK Parti Genel Merkezi tarafından İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı için temayül yoklaması gerçekleştirildi. Mülakat için Ankara'ya Alanya'dan 3 isim çağırıldı. Yeniacun, Cem Yıldırım ile Fahrettin Ünal'ı mülakata alan genel merkezden, İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı için Yeniacun'un ismi çıktı. Yeniacun'un bugün itibariyle göreve başlayacağı öğrenildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ak düşünen
Ak düşünen - 2 yıl Önce

Berberoğlu döneminde parti içinde Toklu ya havadis taşıyan, ajanlık yapan bir şahıstı . Toklu nun belediye adayı olması içinde çabaladı, istihbari görev yaptı. Adem başkanla görüşen Ak partilileri Toklu ya ispiyon etti. Dolayısı ile şaşırmadık. Toklu ya daha iyi itaat edecek birisi bulunmazdı.
Şu temayül sözcüğünü artık kullanmayın partinin itibarını parti içinde daha fazla yok etmeyin lütfen .

Bir bilen
Bir bilen - 2 yıl Önce

Eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı

SIRADAKİ HABER

banner107