banner129

Temizer’den üye çağrısı

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya İl Başkanı Yavuz Temizer, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Alanya ilçe teşkilatını ziyaret etti. Yavuzer, zor parti olmasına rağmen birçok ödün vererek CHP ile başarılı bir ittifak yaptıklarını söyledi. 

Temizer’den üye çağrısı

-Özgür YILMAZ
Antalya İl başkanlığına atanmasından 67 gün sonra Alanya’ya, Gazipaşa ilçe başkanın vefat eden babasının cenazesine katıldıktan Alanya’ya gelen Yavuz Temizer’i ilçe teşkilatının girişinde, ilçe yönetim kurulu üyeleri belediye meclis üyeler, CHP ilçe başkanı Coşkun Karadağ ve yönetimi, Millet İttifakı Alanya belediye başkana dayı Abdullah Sönmez ve partilileri karşıladı. Teşkilat binasında yoğun ilgiyle karşılanan Temizer’e önce CHP ilçe başkanı Karadağ tarafından Alanya’da ittifakın sağlıklı yürüdüğüne ilişkin bilgi verildi.
‘ANKARA’DAN ATAMA YAPILARAK PROBLEMLER ÇÖZÜLDÜ’
Karadağ ve ekibinin ilçe binasından ayrılmasının ardından yapılan toplantıda, ilçe başkanı Yücel Apaydın, geçmiş dönem il başkanlarına verdikleri katkı nedeniyle teşekkür ederek, Alanya olarak görevi aldıkları ilk gün aile olmayı prensip edindiklerini, bu hedefi gerçekleştirmek için herkesi kucakladıklarını ifade etti. Temizer, Antalya’da yaşanan görev değişimin ardından yeni sorunların ortaya çıkmaması için Ankara’dan atama yapılarak problemlerin çözüldüğünü söyledi. 
Kısa süre 5 milyon oy almanın kolay bir iş olmadığını söyleyen Temizer, her türlü baskıya rağmen bize güvenene insanların umudu olduk dedi. Ortak adaylarla birçok yerde seçime gidildiğini, zor şartlarda kurulan ittifak için çok tavizler verdiklerini ama nihayetinde 25 yıldır iktidarın elinde duran illerin alındığını söyleyen Temizer, “İyi ki bu partiyi kurmuşuz” dedi. Temizer, “Alanya için en az 3 bin 560 üye yapıp delegemizi seçeceğiz, o isimler ilçe başkanını, yönetimi seçecek” dedi ve hayalini açıkladı. 
‘BU KAĞITLA OLMAZ GÖNÜLLE OLUR’    
Temizer, İYİ Parti Genel Genel Başkanı Meral Akşener’in Antalya’da yapılan toplantıda 25 bin üyeyi toplayıp sandığı koyup kendi teşkilat başkanlarınızı kendiniz belirleyin talimatının uygulanacağını ifade etti. Millet İttifakı’nın 31 Mart seçimlerinde Alanya Belediye Başkan Adayı olan Abdullah Sönmez, yapılacak kongrede aday olacak isimlerden aday seçilemeyenlerden taahhütname alınmasını önerdi. Temizer ise ‘Bu kağıtla olmaz gönülle olur’ dedi.

banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107