banner84

Toklu, Bakan Soylu ile görüştü

Antalya 'da ki temasları kapsamında AK Parti İl Başkanlığını ziyaret eden Süleyman Soylu teşkilat toplantısına katıldı. Toplantıda Toklu, bakan Soylu ile görüşme fırsatı buldu.

Toklu, Bakan Soylu ile görüştü

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Antalya İl Başkanlığında düzenlenen "İlçe Başkanları, belediye başkanları ve belediye meclis üyeleri toplantısı"nda, partisinin belediye başkanlarının şehirleşmenin ve belediye hizmetlerinin ne olduğunu bütün dünyaya anlatmaya çalıştığını söyledi.

Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu'nun da katıldığı toplantıda Soylu, 21. asra baştan itibaren katkı koyan, emek sarf eden, üzer lerine gelinmesine rağmen korkmayan, cesaretini milletten alan, tarihin gösterdiği tecrübeleri hafızasında unutmadan çalışanların önemli olduğunu ifade etti.

Toplantıda Alanya'yıToklu ile birlikte gençlik kolları başkanı Cemal Yeniacun, kadın kolları başkan vekili Müge Öztekin, belediye meclis üyeleri, Ali Rıza Kayacı, Arif Tok, Meliha Aras Erdoğan, Paulina Müftüoğlu ve Muammer Özbudak temsil etti. Toklu, bakan Soylu ile görüşme şansı bulduğu toplantıda Alanya'ya ilişkin sohbet imkanı buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107