banner129

Toklu ve genç iş insanlarından Ankara çıkarması

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu 43 tane genç iş insanı ile birlikte Ankara çıkarması yaptı.

Toklu ve genç iş insanlarından Ankara çıkarması
Mevlüt UYGUR
Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun ev sahipliğinde gerçekleştiren toplantıda Toklu ve genç iş insanları bir dizi temaslarda bulundu. Güne Bakan Çavuşoğlu ile kahvaltıda bir araya gelen Toklu ve Alanyalı genç iş insanları ardından Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni (TBMM) ziyaret etti. Öğle yemeğinde tekrardan Bakan Çavuşoğlu ile bir araya gelen Toklu ve beraberindekiler saat 20.00'de oynanan  Aytemiz Alanyaspor'un deplasmanda oynadığı MKE Ankaragücü maçını izledi. Ziyaretçilerini ağırlayan Bakan Çavuşoğlu,  "Alanya’dan gelen genç insanları kardeşlerimi Ankara’da misafir etmekten memnuniyet duydum.Gençlerimizin vizyonu ve enerjisi geleceğimizin teminatıdır" dedi.
'KEYİFLİ BİR PROGRAM GEÇİRDİK'
Ziyarete ilişkin bir açıklama yapan Toklu, "Bugün Alanyalı 43 tane genç iş insanlarıyla birlikte Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu'nun misafiri olarak Ankara'da bir dizi programlara katıldık. 24 Haziran Genel Seçim sürecinde gençlerle yapmış olduğumuz toplantımızın 2'nci ayağını gerçekleştirdik. Ev sahipliğini Alanya'mızın, Antalya'mızın ve ülkemizin gururu Sayın Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu yaptı. Sabah kahvaltıyla başlayan program meclis ziyareti ve sonrasında da Sayın Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu ile birlikte yediğimiz öğle yemeğinde devam etti. Akşam Alanyaspor'umuzun Ankaragücü ile oynadığı maçı izledik. Genç iş insanlarımızla keyifli bir program oldu. Bizleri en iyi şekilde ağırlayan Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu'na teşekkür ediyorum" dedi. 
Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2019, 00:04
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107