banner84

Toklu’dan mahalle başkanlarına seçim teşekkürü

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mimar Mustafa Toklu, teşkilat binasında mahalle başkanları ile buluşarak seçim teşekküründe bulundu.

Toklu’dan mahalle başkanlarına seçim teşekkürü

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya İlçe Teşkilatı Başkanı Mimar Mustafa Toklu bugün partisinin mahalle başkanları ile bir araya geldi. Teşkilat binasında gerçekleştirilen ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerinin de hazır bulunduğu  toplantıya Alanya’nın 102 mahalle başkanı katıldı.

Toplantıda Başkan Toklu, geride bıraktığımız 31 Mart Yerel Seçimleri’nde büyük bir özveri ile çalışan mahalle başkanlarına teşekkür etti. Cumhur İttifakı’nın Alanya’da büyük bir zafer kazandığını belirten Başkan Toklu, “Hem Alanya Belediyesi hem de Antalya Büyükşehir Belediyesi için elimizden gelen gayreti göstererek Alanya’da Cumhur İttifakı'nı birinci yaptık. Bu başarıda en büyük paylardan biriside siz mahalle başkanlarımızın. Gece gündüz demeden çalışan ve bizlere yardımcı olan mahalle başkanlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki süreçte de mahallelerimizdeki sorunları tek tek çözeceğiz ve yapılması gereken hizmetleri el ele vererek gerçekleştireceğiz.” dedi.

Mahalle başkanları da Başkan Toklu’ya bu özel daveti için teşekkür ederek, önümüzdeki süreçte yapacağı çalışmalarda kendisine başarılar dilediler.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2019, 17:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107