banner84

'Turizm 12 aya çıkarılmalı'

Alanya'ya özel önem veren CHP Antalya Milletvekili Adayı Devrim Kök, turizmi 12 aya çıkarmak için proje ürettiklerini söyledi.

'Turizm 12 aya çıkarılmalı'

Projeleri hizmete katmak için seçmenlerden bir dönem yetki isteyen CHP'nin adayı Devrim Kök, "Turizmcilere bir dokunuyorum, bin ah işitiyorum. Çünkü bu yıl turizm kötüye gidiyor. Bu ülkede turizm politikası yanlış uygulanıyor. Turizmin sürdürülebilir turizm politikası ile desteklenmesi geekiyor. Elbette Alanya’mız turizm ve tarım bölgesi. Birbiriyle ile etkileşimde olan 2 tane sektör var. Bunları sürdürülebilir turizm politikası ile desteklemek gerekir. Tabi bunları yaparken turizmin paydaşlarının, turizm çevrelerinin ciddi görüşleri alınarak, bilimsel alt yapısıyla desteklenerek 12 aya yayılan bir politika izlenmelidir. Turizmde çalışanların 5-6 ay çalıp, 5-6 ay boşta kalmadığı, herkesin turizm pastasından pay aldığı, her şey dahil sisteminin bir standartı olduğu bir yapıyı turizmde oluşturmalıyız. CHP olarak parlamentoda mutlaka gereğini yapacağız" dedi

"ÖNEMLİ OLAN İNSANA DOKUNMAK"

DEMİRTAŞ'TA da seçmenlerle buluşan Kök, "Siyaset elbette proje işidir ama siyaset aynı zamanda insana dokunma sanatıdır. İnsanların iyi gününde kötü gününde yanında olmaktır. Şunun bilinciyle hareket etmeye ihtiyaç vardır. Milletvekili kesinlikle belli bir süre insanların sıkıntılarını, dertlerini, çözüm arayışı içerisinde olan insanların verdiği bir görevdir. Hem parlamentoda olacağız hem de hemşerilerimizin iyi gününde kötü gününde yanlarında olacağız. Bölgemizin kalkındırılması için ne gerekiyorsa yapacağız" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2015, 22:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107