banner129

Türkdoğan göreve dualarla başladı

MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan ve Yönetimi dün MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından yeniden güven tazeleyerek MHP Alanya İlçe Başkanlığı görevine getirildi. Türkdoğan; bugün yeni yönetim kurulu ve yeni görev sürecine Alanya Garnizon şehitliğinde gerçekleşen Kuran-ı Kerim tilaveti ile birlikte başladı.

Türkdoğan göreve dualarla başladı

- Rayıf DOĞRULU

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan dün MHP Genel Genel Başkanı Devlet Bahçeli kararı ile Alanya Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığı’na getirildi. Başkan Türkdoğan, yeni göreve gelen Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte ilk iş Alanya Garnizon şehitliğinde Kuran-ı Kerim tilaveti okuyarak başladı.
ŞEHİTLİĞİ ZİYARET ETTİLER
Türkdoğan açıklamasında; “Alanya Garnizon Şehitliği’nde meftun olan şehitlerimizin ziyaretini yaptık. Ve Kuran-ı Kerim tilavetiyle bütün şehitlerimizin ruhlarına Fatiha-i Şerif’lerimizi göndererek MHP ilçe teşkilatı olarak ilk faaliyetimizi gerçekleştirdik” dedi. Türkdoğan ve Yönetim Kurulu Garnizon Şehitliği’nin ardından parti binasına geçerek tanışma toplantısını gerçekleştirdi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2020, 18:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107