banner84

Ülkücülerden Ankara çıkarması

Alanya Ülkü Ocakları Başkanı Gündoğdu, Antalya İl Ocak Başkanı Küreşoğlu ve diğer ilçe ocak başkanlarıyla birlikte Ankara çıkarması yaparak bir dizi temaslarda bulundular

Ülkücülerden Ankara çıkarması
Haber Merkezi
Alanya Ülkü Ocakları Başkanı Abil Gündoğdu, Antalya İl Ocak Başkanı Alperen Tuğrul Küreşoğlu, yönetimi ve diğer ilçe ülkü ocakları başkanları, yönetimleriyle beraber Ankara'da Anıtkabir ve Alparslan Türkeş’in kabrini ziyaret ederek onları dualarla andılar.  Sonrasında 9 Ocak 2019 günü Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı'nın kuruluşunun 50. yıl dönümünde MHP Genel Başkanı  Devlet Bahçeli’nin takdiri ile Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanlığı’na atanan Sinan Ateş'i, Antalya Ülkü Ocakları Başkanı Alperen Tuğrul Küreşoğlu, yönetimi ve beraberinde diğer ilçe ocak başkanlarıyla ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Genel Başkan Sinan Ateş,  Antalya İl ve İlçe yönetimine bu nazik ziyaretleri için teşekkür etti. Ateş,  Antalya il ve ilçe yönetimlerine konferans salonunda  kısa bir seminer gerçekleştirdi. Seminerde  ülkücü gençliğin eğitime yönelmesini isteyen Ateş,  Devrin ilim, bilim ve teknoloji devri olduğuna dikkat çekerek,  devrin en önemli silahının ve hazinesinin bilgi birikimi ve eğitim olduğunu ifade etti. 
Ülkücü gençliğin yol haritasını şimdiden belirlemiş durumda olduğunu belirten,  Ateş “Okumayan,araştırmayan, tefekkür etmeyen kimse bu cephenin gerisinde su bile taşıyamayacaktır” diyerek sözlerini tamamladı. Eğitime önem veren bir politika izleyen Gündoğdu ve yönetiminin göreve geldiğinden beri ülkücü gençlerin eğitim seviyesini en üst seviyeye çıkarmak için her sene etüt programları düzenlerken,  Genel Başkan Ateş’in de destekleriyle Ülkü Ocakları’nın en önemli misyonlarından biri olan eğitim misyonunu yerine getirecek.
Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2019, 16:21
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107