banner129

Vekil Çelik'ten ittifak ziyareti

Alanya'ya bir dizi temaslarda bulunmak için gelen AK Parti Antalya Milletvekili Çelik, İlçe Başkanı Toklu ile birlikte, Cumhur İttifakı'nın Alanya adayı Yücel'i ve MHP İlçe Başkanı Türkdoğan'ı ziyaret ederek istişarede bulundu.

Vekil Çelik'ten ittifak ziyareti
Mevlüt UYGUR
31 Mart Yerel Seçimlerine yaklaşık ay kala siyasi partiler çalışmalarına hız verdi.  Alanya'ya bir dizi temaslarda bulunmak için gelen AK Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik, ile AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu geçtiğimiz hafta Cumhur İttifakı'nın Alanya Belediye Başkan adayı olarak açıklanan MHP'li Alanya Belediye Başkan Adayı ve Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'i makamında ziyaret etti. Yerel seçim süreci hakkında değerlendirmede bulunan ittifak ortakları, Cumhur İttifakı hakkında ve seçim çalışmaları hakkında konuştu. Ziyaretçilerine teşekkür eden Başkan Yücel,  AK Parti Antalya Milletvekilimiz Sena Nur Çelik ve AK Parti Alanya İlçe Başkanımız Mustafa Toklu ziyarette bulundular. Alanyamız hakkında istişarede bulunduk. Nazik ziyaretleri ve hoş sohbetlerinden dolayı teşekkür ederim" dedi.

'CUMHUR İTTİFAKI'NI ZAFERLE SONUÇLANDIRACAĞIZ'

Ardından yine Cumhur İttifakı'nın ortağı MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan'ı ziyaret eden Vekil Çelik ve Toklu, Cumhur İttifakı üzerinde sohbet etti. Verimli bir istişare toplantısı gerçekleştirdiklerini belirten Türkdoğan, "AK Parti Antalya Milletvekili Sayın Sena Nur Çelik ve AK Parti Alanya İlçe Başkanı Sayın Mustafa Toklu'ya nazik ziyaretleri ve  Cumhur İttifakı üzerine gerçekleştirdiğimiz verimli istişare için teşekkür ederim" dedi.  Ziyaretler hakkında açıklamada bulunan Toklu, "Milletvekilimiz Sena Nur Çelik ile birlikte Cumhur İttifakı Alanya Belediye Başkan Adayımız Adem Murat Yücel’i ve MHP İlçe Başkanımız Mustafa Türkdoğan'ı ziyaret ettik. Seçim çalışmalarımız üzerine istişarede bulunduk.? Memleket işi gönül işi. Antalya'da Menderes Türel Alanya'da Adem Murat Yücel için çalışarak Cumhur İttifakı'nı zaferle sonuçlandıracağız inşallah" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 18:23
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107