banner84

Yeni başkan hızlı başladı

AK Parti Alanya İlçe Gençlik Kolları Başkanı görevine gelen Yeniacun, Perşembe günü yaptığı ilk toplantının ardından, gençlere de çağrı da bulundu

Yeni başkan hızlı başladı

AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı’nın yönetim kurulu toplantı salonunda mevcut ilçe gençlik kolları yönetimi ile buluşan Cemal Yeniacun, yeni yapılanmaya ilişkin fikir alışverişinde bulundu. Göreve atanmasının ilk gününde yapılanma çalışmasına başlayan Yeniacun, genç ekibin görüşlerini aldı, yola devam etmek isteyenlerle istişare yaptı. Yeniacun, Perşembe akşamı yaptığı bu toplantının ardından hafta sonu yapılanmasını tamamlayacak, önümüzdeki hafta ise gençlik yönetimini oluşturacak.

GENÇLERE ÇAĞRI

Yeniacun, siyasette aktif olarak görev almak isteyenlerle buluşacaklarını belirterek, gençlere çağrıda bulundu. 4 Eylül tarihinde Genel Merkezin takdiri ile göreve geldiğini belirten Cemal Yeniacun, birçok gencin partide aktif olarak görev almak için kendisine istekte bulunduğunu dile getirdi. Yeniacun, “Gençlik Kollarımızda aktif olarak görev almak isteyen, siyaset yapmak isteyen genç kardeşlerimizden birçok mesajlar aldık. Bizimle birlikte siyaset yapmak isteyen, gönüllü olarak çalışmak isteyen arkadaşlarımız varsa pazartesi günü ilçe teşkilat binamızda buluşuyoruz. “ dedi.

Gençlere çağrıda bulunan Yeniacun, “Siyaset yapmak isteyen, bu davada çalışmak isteyen, Alanyamız için bir şeyler yapmak isteyen tüm kardeşlerimizi ilçe binamıza bekliyorum. İlçe yönetim kurulunda, lise teşkilatımızda, üniversite teşkilatımızda ve mahalle teşkilatlarımızda çalışmak isteyen kardeşlerimizi görevlendireceğiz. Genç kardeşlerimizden elini taşın altına koymak isteyen herkesi; 9 Eylül Pazartesi günü, gün boyunca ilçe teşkilat binamıza bekliyoruz.” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2019, 18:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107