Partisinin İlçe Başkanlığı'na atandığı ilk günden bugüne kadar azimli ve kararlı çalışmasıyla parti tabanının ve Genel Merkezin takdirini kazanan MHP'li Mustafa Sünbül, yeni yıla evinde girmek yerine sokakta giren isimlerden oldu. Sokakta görev yapan polis, asker ve sağlıkçıları ziyaret edip, görevlerinde başarılar dileyen ve hediyelerini veren Sünbül, gece vatandaşa hizmet veren esnafları da ziyaret ederek, 'Hayırlı işler, bol kazançlar' temennisinde bulundu.ü
Gecenin geç saatlerine kadar sokakta yeni yılı kutlayan vatandaşların mutluluklarına da ortak olan Sünbül, "Biz Liderimizin emrinde, vatandaşlarımızın da yanındayız. Vatandaşımız neredeyse biz de orada olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Yeni yıl ile birlikte Alanyamız yeni hizmetlere kavuşacak" dedi.-Haber Merkezi
Yeni yıla evinde değil sokakta girdi
Alanya siyasetinin en çalışkan isimlerinden birisi olan MHPali Mustafa Sünbül, yeni yıla ailesi ile girmek yerine sokakta insanlarla girmeyi tercih etti
Muhabir: Sabiha Tatlıyer
Trend Haberler
Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...
Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi
Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor
Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!
Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor
Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor