banner84

Yücel kamuoyuna ilan edilecek

MHP'nin bugün Ankara'da gerçekleştireceği belediye başkan adayları tanıtım toplantısında, Bahçeli Yücel'i de tanıtacak. Yücel'i Ankara'da yalnız bırakmayan MHP İlçe Teşkilatı, 15 otobüsle Ankara'ya hareket etti.

Yücel kamuoyuna ilan edilecek
Mevlüt UYGUR
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 24 Ocak Perşembe günü (bugün) 13.00'de Ankara Kapalı Spor Salonu’nda yapacağı aday tanıtım toplantısında, MHP lideri Devlet Bahçeli 31 Mart Yerel seçimlerine yola çıktığı isimleri kamuoyuna ilan edecek. Mevcut Alanya Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Adem Murat Yücel'in de tanıtılacağı toplantıya, MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan ve vatandaşlar da katılacak. Toplantıda bulunmak ve Belediye Başkan adayı Adem Murat Yücel’e destek vermek isteyen vatandaşların yoğun taleplerine kayıtsız kalınmadı. Alanya Belediye Başkanlık Adaylığının açıklanması için Ankara Kapalı Spor Salonunda bulunan toplantıya Başkan Yücel Alanya’dan katılım göstermek isteyen vatandaşlar için MHP İlçe Teşkilat binası önü ve 25 Metrelik Yol üstü (OPET karşısı, Çamlıca Dondurma) yanından gece 23:00’da otobüsler kaldırıldı.
15 OTOBÜSLE ANKARA ÇIKARMASI YAPILACAK
Yücel'i Ankara'da yalnız bırakmayan MHP İlçe Teşkilatı, 15 otobüsle Ankara'ya hareket etti. Konuya ilişkin bir açıklama yapan MHP İlçe Başkanı Türkdoğan,  "Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyin teşrifleriyle, 24 Ocak Perşembe günü Ankara Kapalı Spor Salonu'nda MHP belediye başkan adayları tanıtım toplantısı gerçekleştirilecektir. Alanya Belediye Başkan Adayımız Sayın Adem Murat Yücel Bey’in de takdim edileceği bu tanıtım toplantısına bizlerde MHP İlçe teşilatı ve Alanyalı vatandaşlar olarak katılacağız.
'ALANYA'YI EN KALABALIK ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİZ'
 23 Ocak Çarşamba günü saat 23.00'da Alanya'mızdan 15 otobüsle Ankara'ya hareket edeceğiz. Bazı vatandaşlarımız da kendi özel araçları ile gidecek. Milliyetçi Hareket Parti'mizin aday toplantısında sayın belediye başkan adayımız ve belediye başkanımız Adem Murat Yücel bey ile birlikte katılacağız. Alanya'mızı en kalabalık ve en güçlü bir şekilde Ankara'da temsil edeceğiz inşallah. Milliyetçi Hareket Parti'miz 'Cumhur İttifakı, Millet Aklı' sloganıyla ülkemizin ve milletimizin bekası için çıkmış olduğu bu kutlu yolda inşallah hem Alanya'mızda, hem Antalya'mızda hem de Türkiye genelinde Cumhur İttifakı'nın zaferiyle taçlandıracağımız bir seçim süreci yaşayacaktır" dedi.
Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2019, 17:15
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107