banner129

Yücel'den Kula'ya destek!

4 yıl Alanya Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Kula'ya yapılan algı operasyonları ters tepti. Başkan Yücel, Kula'dan vazgeçmiyor.

Yücel'den Kula'ya destek!
Haber Merkezi
"BİRİZ BİRLİKTEYİZ"
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'in sağkolu olarak Zabıta'dan sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Mehmet Kula hakkında Başkan Yücel'in yeni listesine girmemesi yönünde sosyal medya üzerinden başlatılan algı operasyonu başarısızlıkla sonuçlandı. Alanya'da kaçak yapılarla mücadele konusunda eleştirilen Kula'nın arkasında duran Yücel, yapılan algı operasyonlarına da kulak asmadı. Özellikle sahildeki kaçak yapıları yıkmasından sonra iftiralara maruz kalan Kula'ya moral veren Yücel "Biriz birlikteyiz" mesajı verdi. 
"PAZARA ÇEKİ DÜZEN VERDİ"
Disiplinden taviz vermemesiyle tanınan ve birçok pazaryerine çeki düzen veren yaptığı kura çekimleriyle "adaleti" sağlayan Başkan Yardımcısı Kula'yı sosyal medya üzerinden eleştirilenlerin bir çoğu ya sahilde kaçak yapısı yıkılanlar ya da pazaryeri disiplinine uymayan insanlardan oluşuyor. Başkan Yücel'in bir çok konuda bilgisi olmasından dolayı Kula'yı YSK'nın meclis üyesi adayı olacak başkan yardımcılarının görevinden istifa etmesi gerektiği tarihte yanına çağırarak "Görevinden istifa et, yeni dönemde yine birlikteyiz" mesajı verdi. 

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2019, 23:27
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107