banner165

Yücel'e AK ziyaret

AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Sena Nur Çelik, seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde Alanya'da sürdürüyor.

Yücel'e AK ziyaret

AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Sena Nur Çelik, seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde Alanya'da sürdürüyor. Sabah saatlerinde AK Parti Belediye meclis üyeleri ve teşkilat üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. AK Parti Antalya milletvekili adayı Kahvaltının ardından Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney'i ve Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven'i makamında ziyaret etti. Sena Nur Çelik, Alanya Kaymakamı Hasan Tanrıseven ile bir süre sohbet edip, Alanya'nın sorunları hakkında bilgi alış verişinde bulundu. Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Sena Nur Çelik'e nazik ziyaretleri için teşekkür ederken, AK Parti'nin Antalya'dan en genç milletvekili adayı Sena Nur Çelik ise, Kaymakam Hasan Tanrıseven'in Miraç Kandili'ni kutladı, Alanya'ya yaptığı hizmetler için teşekkür etti.

BELEDİYE BAŞKANI ADEM YÜCEL'İ MAKAMINDA ZİYARET

Kaymakamlık ziyaretinin ardından AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Çelik, Milliyetçi Hareket Parti'li(MHP) Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'i makamında ziyaret etti. Alanya Belediye Başkanı Adem Yücel'e kendilerini makamında kabul ettiği için teşekkür eden Sena Nur Çelik, ilk olarak başkanın Miraç Kandili'ni kutlayarak, Alanya'nın gelişmesi için her türlü çalışmayı istişare kültürünü gözeterek yapmak istediklerini söyledi. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ise, nazik ziyaretleri için teşekkürlerini sunarken, hangi partinin mensubu olurlarsa olsun amaçlarının Alanya'nın gelişmesini ve kalkınmasını sağlamak olduğunu ifade etti.
AK Parti Milletvekili Adayı Sena Nur Çelik, makam ziyaretinin ardından Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ile birlikte belediyede çalışan personelini tek tek ziyaret ederek hepsinin Miraç Kandili'ni kutladı.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2015, 01:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169