banner165

3 takım belli oldu

2021-2022 Hentbol Sezonu Kadınlar 1. Ligi'nde sekiz takımın mücadele ettiği Final Grubu maçları sonunda önümüzdeki sezon Kadınlar Süper Ligi'de mücadele edecek üç takım belli oldu.

3 takım belli oldu

Türkiye Hentbol Federasyonu’nu tarafından Alanya’nın ev sahipliği ile Alanya Atatürk Spor Salonu'nda oynanan maçların ardından, Mersin Büyükşehir Belediyesi birinci sırada, Sivas Belediyesi ikinci ve Beta Transformatör Adasokağı ise üçüncü sırada grubu tamamlayarak bir üst lige çıkma başarısı gösterdi.

Müsabakaların ödül töreninde Alanya Belediyesi Spor Müdürü Levent Uğur, Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Uğuru Kılıç’ a günün anısına Alanya Belediyesi’nin ipek kozasından hazırlanan çiçeğini hediye etti. Federasyon yetkilileri tarafından Alanya Gençlik Spor Müdürü Emre Kıldırgıcı’ya, Alanya Belediyesi Spor Müdürü Levent Uğur’a ve yetkililere teşekkür plaketi verildi. Dereceye giren sporculara kupa ve madalyalarını Alanya Gençlik Spor Müdürü Emre Kıldırgıcı, Türkiye Hentbol Federasyonu Uğur Kılıç ve THF Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Gökmen verdi.

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2022, 17:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169