banner84

4. Sezon hazırlıkları başlıyor

Alanyaspor, 2019-2020 futbol sezonu için bugün "topbaşı" yapacak. Turuncu-yeşilliler, Cengiz Aydoğan Tesisleri'nde toplanarak ilk antrenmanlarını yapacaklar.

4. Sezon hazırlıkları başlıyor

Ercan YILDIRIM

İLK İDMAN BUGÜN

Alanyaspor'un yeni sezon hazırlıkları bugün (1 Temmuz) Cengiz Aydoğan Kulüp Tesisleri'nde başlıyor.  Teknik Direktör Erol Bulut yönetiminde başlanacak sezon hazırlıklarında ilk antrenman akşam saatlerinde Zimbitlik sahasında yapılacak. Ülkelerinin milli takımlarında bulunan Djalma Campos ve Junior Fernandes takıma daha sonra dahil olacak. Önce milli takıma ardından vatani görev yapmaya giden Efecan Karaca'nın da takıma daha sonra dahil katılması bekleniyor. Sezon hazırlıklarına yeni transferler de katılacak.

1.ETAP TOPUK YAYLASINDA

Alanyaspor lig hazırlıklarına 11 Temmuz tarihine kadar Alanya'da devam edecek. 11 Temmuz'da hazırlık maçı oynamak üzere Almanya'ya gidecek. Turuncu-yeşilliler, iki günlük iznin ardından 14 Temmuz'da DüzceTopuk Yaylası'nda 1. etap kamp için toplanacak. Alanyaspor, Topuk Yaylası'nda Süper Lig'deki rakipleriyle toplam 3 hazırlık maçı oynayacak. Alanyaspor'da sezon öncesi yapılan sağlık kontrollerinin, 2-3 Temmuz Çarşamba ve Perşembe günü yapılacak.

banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107