banner84

Alanya Belediyesi Futbol Okulu açıldı

Alanya Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Erken; ”Alanya Belediyespor’un 2014 futbol yaz sezonunu açmış bulunmaktayız. Doğu, batı ve merkez olarak üç grupta yaz kurslarımız başladı" dedi

Alanya Belediyesi Futbol Okulu açıldı
 Alanya Belediyesi Futbol yaz okulu açılışı Alanya Belediyesi Spor Tesisleri'nde Alanya Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Erken, Alanya Belediyespor Futbol Sorumlusu Gürsel Atay, Alanya Belediyesi Destek Hizmetleri ve Spor Müdürü Saim Kanlı ve sporseverlerin katılımıyla gerçekleşti. 
Açılışta bir konuşma yapan Alanya Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Erken; ”Alanya Belediyespor’un 2014 futbol yaz sezonunu açmış bulunmaktayız. Doğu, batı ve merkez olarak üç grupta yaz kurslarımız başladı. Amacımız çocuklarımıza sporu sevdirmek ve gelecekte oluşabilecek kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak için sportif faaliyetlere yöneltmek. Katılımlarımız çok iyi, tüm velilerimize ve öğrencilerimize gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Alanya Belediyespor Futbol Sorumlusu Gürsel Atay konuşmasında, “ Yaz okulumuzda çocuklarımızı, gençlerimizi birlik ve beraberlik içerisinde ekip ruhu aşılayarak çalışıyoruz. Alanya Belediyespor Kulübümüz tüm ekipmanlarımızı temin etti. Şuan merkezde 2003-2008 doğumlu 100 sporcunun katılımıyla başladık ve ileriki günlerde daha da fazla kayıtlar gerçekleşecek. Tüm sporcularımıza şimdiden başarılar diliyorum.” dedi.
Alanya Belediyesi Destek Hizmetleri ve Spor Müdürü Saim Kanlı; “Daha önce sadece merkezde yaptığımız yaz okullarımızı bu yıl beldelerde de gerçekleştiriyoruz. 13 branşta gerçekleşen çalışmalarımızda müracaatlar aybaşına kadar devam edecek. Belediye olarak çocuklarımızı sporla tanıştırmaya vesile olmaktan mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2014, 12:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157