banner84

Alanya'da futbola kadın eli değdi

Alanya Posta TV'de spor sezonu başladı. Yeni yayın döneminde her hafta Salı akşamları ekrana gelecek Basın Tribünü programı 16. Yılında Ercan Yıldırım ve Burcu Mutlu’nun sunum ve yorumuyla sezon boyunca izleyici ile buluşacak. 

Alanya'da futbola kadın eli değdi

Haber Merkezi

Türk futbolunda yeni sezonun başlamasıyla birlikte televizyon yayınlarında spor programları teker teker başlıyor. Alanya'nın en yeni TV kanalı Alanya Posta Tv'de spor programı ile yeni yayın dönemi başladı. Alanya Televizyonlarında 16 yıldır Ercan Yıldırım'ın hazırlayıp sunduğu Basın Tribünü adlı spor programı bundan böyle Alanya Posta TV'de yayınlanacak. Ercan Yıldırım ile Burcu Mutlu'nun birlikte hazırlayıp sunduğu Basın Tribünü, yeni sezonun ilk yayınını geçtiğimiz Salı akşamı gerçekleştirdi. Alanya Posta TV'nin web, android ve sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanan programda Alanyaspor'un yeni sezon öncesi yaptığı transferler masaya yatırıldı. Yine Alanyaspor'un 1-0 kazandığı Kayserispor maçı değerlendirildi. Programda ayrıca cumartesi günü oynanacak Kasımpaşa maçıyla ilgili görüşlere yer de verildi. 
KADIN SPOR YORUMCUSU 
Alanya Televizyonları’nda bir ilk Basın Tribünü programında gerçekleşti. Kadın spor yorumcusu olarak ekrana çıkan Burcu Mutlu ‘Futbol sadece erkeklerin işi değil. Tüm kadınlar ofsaytı öğrenecek’ diyerek hem cinslerini programı izlemeye, futbolla ilgilenmeye çağırdı.
'YEDEK KULÜBESİ GÜÇLENDİ'
Alanya Posta TV'de ana haber bülteninin hemen ardından saat 20.00'da başlayan Basın Tribünü'nde, Alanyaspor'un yeni sezon öncesi yaptığı transferlere tam not verildi. Ercan Yıldırım, kulüp yönetiminin transfer çalışmalarına erken başlamasının önemine dikkat çekti. Yönetimin transferde başarılı olduğunu ifade eden Ercan Yıldırım, "Kulüp başkanı Hasan Çavuşoğlu, transferde erken davrandıklarını ve hocamızın sezona yeni transferlerle hazırlanmasını sağladığını söyledi.  Bu ilk maçtaki galibiyette önemli faktör olduğunu söyledi.  Çavuşoğlu'nun bu görüşüne katılıyorum. Birçok oyuncu takımla birlikte iyi bir kamp dönemi geçirdi. Eksik mevkilere isabetli transferler yapıldığını düşünüyorum. Ayrıca bu sezon Alanyaspor'un yedek kulübesinde oturan alternatif oyuncuların da kaliteli isimlerden ve iyi oyunculardan oluştuğunu düşünüyorum" diye konuştu.
'TRİBÜNLERİ DOLDURALIM'
Alanya Televizyonlarının ilk kadın spor yorumcusu Burcu Mutlu da “Kayserispor maçında oynanan futbol ve alınan sonuç, Alanyaspor'un çok iyi bir hazırlık süreci geçirdiğini gösteriyor. Alanyaspor'un başarılı bir sezon geçireceğini düşünüyorum. Avrupa hedefini tutturacağına inanıyorum. Çünkü gerçekten çok iyi bir kadro oluştu. Herkesi Alanyaspor'u izlemeye davet ediyorum. Kasımpaşa maçında tribüğnleri dolduralım" diye konuştu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107