banner84

'Alanya sporda başarılı'

Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'i ziyaret eden Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Kadıoğlu, Alanya'nın spor organizasyonlarında çok başarılı olduğunu söyledi

'Alanya sporda başarılı'

 Türkiye Hentbol Federasyonu Genel Sekreteri Barbaros Mutlu Kadıoğlu ile Hakem Komitesi Üyesi Mehmet Önder Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Yücel ile Kadıoğlu, Temmuz ayı başında başlayacak olan Türkiye Minikler Futbol Şenliği, Uluslararası Ramazan Demirci Açık Alan Hentbol Turnuvası  ve Uluslararası Plaj Hentbolu ile ilgili yapılan hazırlıklar üzerine bilgi alış verişinde bulundu.  Kadıoğlu,  Alanya’nın çok sayıda uluslararası  spor etkinliklerine ev sahipliği yaptığını ve önümüzdeki dönemlerde de çok başarılı organizasyonlara imza atacağını söyledi. 

Alanya Belediyesi Destek Hizmetleri ve Spor Müdürü Saim Kanlı ise, ay başı itibariyle başlayacak olan organizasyonların havaların sıcak olması nedeniyle sabah saatleri ile akşam üstü saatlerinde gerçekleşeceğinin altını çizdi. 
Başkan Yücel, Türkiye Hentbol Federasyonu Genel Sekreteri Barbaros Mutlu Kadıoğlu ile Hakem Komitesi Üyesi Mehmet Önder’e ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.  Yücel, spor organizasyonlarının kent yaşamına hem manevi hem de ekonomik olarak ciddi ölçüde katkı sağladığını belirterek sporda ki başarı çıtasını daha da yükseklere çekeceklerini söyledi.  
Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2014, 17:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157