banner84

Alanyaspor Başkanı Çavuşoğlu’na yeni görev

Aytemiz Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Kulüpler Birliği Başkanlığına seçilen Göztepe’nin Başkanı Mehmet Sepil’in yardımcılığını üstlendi

Alanyaspor Başkanı Çavuşoğlu’na yeni görev

Burcu MUTLU

Kulüpler Birliği Vakfı’nın Maslak’taki merkezinde saat 13.00’te başlayan genel kurulda, yeni başkan Göztepe Kulübü’nün başkanı Mehmet Sepil seçildi. Fikret Orman’ın Beşiktaş Kulübü’nde başkanlıktan ayrılmasının ardından vakıftaki başkanlık görevi de sona erdi. 2000’de kurulan Kulüpler Birliği Vakfı’nda bugüne kadar İlhan Cavcav (3 dönem), Cemal Aydın, Özhan Canaydın, Aziz Yıldırım, Yıldırım Demirören, Halil Ünal, Göksel Gümüşdağ, Dursun Özbek ve Fikret Orman başkanlık görevini yürüttü.

Genel Kurulda ayrıca yeni başkanın yardımcılıklarına Aytemiz Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve Demir Grup Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz getirildi. Alanyaspor da sosyal medya hesabından yeni başkan ve başkan yardımcılarına tebrik mesajı yayınlarken, “Kulüpler Birliği Vakfı'nın olağanüstü genel kurulunda başkan seçilen Göztepe Başkanı Sayın Mehmet Sepil ile yardımcıları Kulüp Başkanımız Sayın Hasan Çavuşoğlu ve Sivasspor Başkanı Sayın Mecnun Otyakmaz’ı tebrik eder, görevlerinde başarılar dileriz” denildi.

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2019, 16:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107