banner84

Alanyaspor, Çeyrek Finalde Galatasaray ile eşleşti

Aytemiz Alanyaspor, Ziraat Türkiye Kupası Yarı Finalinde geçen yıl yine çeyrek finalde kupada elediği Galatasaray ile eşleşti.

Alanyaspor, Çeyrek Finalde Galatasaray ile eşleşti

Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek ve Yarı Final kura çekimi, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu'nda yapıldı. Covid-19 tedbirleri kapsamında gerçekleştirilen ve kulüp temsilcilerinin yer almadığı kura çekimi, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Hamit Altıntop ile A ve Ümit Milli Takım Maç ve Oyuncu İzleme Antrenörü Hami Mandıralı tarafından gerçekleştirildi. 

Kura çekimine seri başı takım olarak katılan Aytemiz Alanyaspor, çeyrek finalde Galatasaray ile eşleşti. Alanyaspor, çeyrek final mücadelesini deplasmanda oynayacak. Aytemiz Alanyaspor, Türkiye Kupasında geçen yılda Çeyrek Finalde Galatasaray ile eşleşmiş ve sarı-kırmızılıları kupa dışına itmişti. 

Tek maç eliminasyon usulüne göre oynanacak ve VAR Sistemi'nin kullanılacağı Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final karşılaşmaları 9-10 ve 11 Şubat 2021, Yarı Final müsabakaları da 16-17 veya 18 Mart 2021 tarihlerinde yapılacak. 

Son 16 Turu’ndan itibaren VAR Sistemi'nin kullanıldığı Ziraat Türkiye Kupası'nda Çeyrek Final karşılaşmaları 9-10 ve 11 Şubat 2021, Yarı Final müsabakaları da 16-17 veya 18 Mart 2021 tarihlerinde yapılacak. 

- Ercan YILDIRIM

Ziraat Türkiye Kupası'nda Çeyrek Final ve Yarı Final eşleşmeleri şöyle:

ZTK ÇEYREK FİNAL
9-10-11 Şubat 2021
DG Sivasspor - FTA Antalyaspor
Galatasaray - A.Alanyaspor
İH Konyaspor - Beşiktaş
Fenerbahçe - M.Başakşehir

ZTK OLASI YARI FİNAL
16-17 veya 18 Mart 2021
DG Sivasspor - FTA Antalyaspor / Galatasaray - A.Alanyaspor
İH Konyaspor - Beşiktaş / Fenerbahçe - M.Başakşehir

banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107