banner84

Alanyaspor kemer sıkacak

Albimo Alanyaspor yönetimi, eski borçların ödenmesi ve yeni transferler gerçekleştirilmesi için bütçe çalışmasına başladı.

Alanyaspor kemer sıkacak

 Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, "Bu sezon çok sıkı bir mali disiplin uygulamak zorundayız" dedi.

PTT 1. Lig'de mücadele eden Albimo Alanyaspor'da yönetim kurulu üyeleri, 2014-2015 sezonunun bütçe hazırlıklarına başladı. Futbol takımına geçen sezon 2 milyon lira ödeme yapması gereken Albimo Alanyaspor yönetimi, yeni transferlerle ciddi nakit gideriyle karşı karşıya kalacak. Albimo Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu, "PTT 1. Lig'de çok zor bir sezon bizi bekliyor. Çok ciddi kemer sıkma politikasına gideceğiz. Ciddi bir mali disiplin uygulamalıyız. Geçen yıl bize verilmeyen desteği bu yıl şehirden bekliyoruz" dedi.

ÖNCELİKLER BELLİ

Albimo Alanyaspor'da yönetim kurulu üyeleri haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Birinci gündem maddesinde transfer çalışmalarının yer aldığı toplantıda, teknik heyetin raporu doğrultusunda takıma öncelikle stoper, orta saha ve forvet arkası takviyeleri yapılması kararlaştırıldı. Albimo Alanyaspor Teknik Direktörü Erhan Altın ve yardımcılarının da cuma günü Alanya'ya gelip, transfer çalışmalarına katılacağı belirtildi. Transfer komitesinin, acil transferleri yaptıktan sonra alternatifler için bir süre bekleyeceği öğrenildi

 

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2015, 17:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107