banner84

Alanyaspor tribünlerine kadın taraftar uyarısı!

Alanyaspor Şimşekler taraftar grubu lideri Fatih Aslan, tribünlerde kadın taraftarların maç esnasında yaşadıkları sıkıntıları dile getirerek, tribünleri uyardı.

Alanyaspor tribünlerine kadın taraftar uyarısı!
 Haber Merkezi

Alanyaspor’un Şimşekler taraftar grubu Lideri Fatih Aslan, kadın taraftarların maç esnasında çok fazla rahatsız edici durumla karşılaştığını dile getirdi. Bu konuda daha hassas davranılması gerektiğini belirten Aslan, erkek taraftarlara daha dikkatli olmaları gerektiği konusunda uyardı. Aslan’ın yaptığı açıklama şöyle;

Son zamanlarda tribünlerde kadın taraftar sayımız hızla artıyor ve turuncu yeşil formalarla onları tribünlerde görmek bizim için sevindirici gelişme. Ama bu konuda da bazı şikayetler almaya başladık. Ne gibi şikayetler? Taraftar gruplarındaki kızlara laf atma veya yanında kadın taraftar varken, sinkaflı konuşma, ‘maça girişlerde, gişelerde olsun, kantinin önünde alış verişlerde, maç sonu çıkışlarda, sorun yaşıyoruz’ diye serzenişlerde bulunan kadın taraftarlarımız var. Bu konuda kesinlikle dikkat etmemiz lazım ve kadın taraftarlarımıza çok hassas saygı ve sevgi içersinde davranarak, her zaman öncülülük tanımamız lazım. Bu konuda babamın oğlu da hata yaparsa, kim olursa olsun af yok, gereken en ağır ceza verilecektir. Kadın taraftar kim? Benim annem, eşim…  Kadın taraftar kim? Senin eşin, kadın taraftar benim kardeşim, senin ağabeyinin kızı, yani kısacası oraya gelen kadınlar hepimizin ailesi, Alanyaspor taraftarı bir ailedir.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2018, 17:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107