banner84

Alanyaspor'da kongre hazırlığı

Alanyaspor yönetimi 2013-2014 sezonu hazırlıklarına başladı. Yönetim kongre ve transfer hazırlıklarına devam ediyor

Alanyaspor'da kongre hazırlığı
 Alanyaspor olağan genel kurulu 24 Haziran’da gerçekleştirilecek. Bu tarihte yeterli çoğunluk sağlanamaması durumunda kongre 2 Temmuz’da tekrarlanacak. Alanyaspor’un yeni yönetiminin belirleneceği kongre Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’nda saat 14.00’te yapılacak. Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, “Alanyaspor’da her zaman olduğu gibi yine bizi yoğun bir süreç bekliyor. Bir taraftan “Süper Lig İçin Bir Meşalede Sen Yak” kampanyası, kongre süreci ve transfer çalışmaları yapmalıyız. Gelecek yılın yönetim kurulunu oluşturmak için çalışmalara başlıyoruz. Yönetim olarak kısmet olursa yeni sezonda da hep beraber devam edeceğiz” dedi.  
TRANSFER BAŞLIYOR
Kulüp Başkanı Çavuşoğlu, “Birinci lig yapılanması için yoğun bir mesai harcayacağız. Bugünden itibaren gelecek sezon hazırlıklarına başlamış bulunmaktayız. Bugünkü toplantıya yöneticilerimizin bir kısmı katılamadı. Tatilde olanlar var. Tabiî ki yorucu bir sezonun ardından onlarda tatili hak ettiler.  Transfer çalışmalarına da benim başkanlığımda başlıyoruz. İlk olarak teknik direktör konusunu netleştireceğiz.  Bu konuda öncelikle hocamızla görüşeceğiz. Transferde çalışmalarımızı önem sırasına göre tek tek bitireceğiz” dedi.   
ŞAMPİYONLUK PRİMİ ÖDEYECEĞİZ
Çavuşoğlu, ayrıca ““Süper Lig İçin Bir Meşalede Sen Yak” kampanyası ile ilgili süreç hızla sürüyor. Kampanya zaman alacak ancak belli bir süre içerisinde bir bölümünü tamamlamak zorundayız. Çünkü futbolcularımızla önümüzdeki günlerde bir araya gelip tek tek helallaşacağız.  Alanyaspor kulübüne yakışan da o dur. Kampanya çalışmalarında çalışan ve bize destek verenlere teşekkür ediyoruz" dedi.
Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2014, 16:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157