banner129

Alanyasporlu Juanfran'dan mesaj var

Alanyasporlu Juanfran, sakatlığı nedeniyle tedavisine ülkesinde devam ediyor. Alanyaspor’un başarılı oyuncusu durumu ile ilgili bir mesaj yayınladı.

Alanyasporlu Juanfran'dan mesaj var

Geçtiğimiz günlerde sol diz çapraz bağ ameliyatı geçiren Alanyasporlu futbolcu Juan Francisco Moreno Fuertes, kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, biran önce sahalara dönerek takımla birlikte başarılara imza atmak için çok iyi çalıştığını belirtti. 
Takımıyla gurur duyduğunu kaydeden Juanfran, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Benim için bu zor günlerde hayallerimin kısa sürede olsa da bittiğini kabullenmek gerçekten çok zor oldu. Bulunduğum süre içerisinde Alanya kültürü ve insanlarını çok sevdim. Maçlarda söylenen İstiklal Marşı'na olan saygıya ve statlardaki futbola duyulan tutkuya hayran kaldım. Ayrıca başkanımızın iletişim tarzı ve yaptıklarıyla Alanyaspor’u her geçen gün daha da yukarıya taşıması beni çok etkiledi. Hocamızla, teknik ekibiyle ve tüm takım arkadaşlarımla gurur duyuyorum. Çünkü her maçı kazanmak için ellerinden gelenin hepsini sahaya yansıtıyorlar. 19 gündür sahalara daha güçlü dönmek ve Türkiye’de geçireceğim her güzel gün için çok sıkı çalışıyorum. En kısa zamanda görüşeceğimize ve hep birlikte tarih yazacağımızdan eminim."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107