banner129

Alanyasporlu taraftarlardan seçim ayarı

Alanyaspor'un taraftar gruplarından Şimşekler Grubu lideri Fatih Aslan, taraftar grubu lokalini ziyaret etmek isteyen, spora siyaset karıştırmak isteyenlere uyarıda bulundu.

Alanyasporlu taraftarlardan seçim ayarı
Burcu MUTLU
Aytemiz Alanyaspor'un en etkili taraftar gruplarından Şişmekler Grubu, spora siyaset karıştırılmak istendiğini belirtti. Grup adına açıklama yapan Şimşekler'in lideri Fatih Aslan, "Son günlerde seçim yaklaştıkça telefonlar almaya başladım, 'ziyaretine geliceğiz Lokale. Şunu alalım bunu alalım' diye. Buradan özellikle Güllerpınarı mahallesi muhtar adayları ve siyasi partilere sesleniyorum; ne beni bir paylaşımınıza etiketleyin ne de buraya ziyarete gelin. Burası Taraftar grubu Lokali. Alanyaspor'un geçtigi yerde siyaset olmaz" diye konuştu. 
Kalabalık bir grup oldukları için oy potansiyelinin yüksek olduğunu bilen özellikle muhtar adaylarının sık sık iletişime geçmek istemelerinden rahatsız olduklarını ifade eden Aslan, spora siyaset karışmaması gerektiğinin altını çizdi. 
Öte yandan kimsenin seçim çalışmalarıyla yapacakları destekleri istemediklerini ifade eden Aslan, "Allah'a şükür kendi aramızda oluşturduğumuz havuzla, bütün giderlerimizi karşılıyoruz. Hiç kimsenin desteğine ihtiyacımız yok" diye konuştu. 
Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2019, 22:16
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107