banner129

Alanyasporlu yıldız oyuncu da Ata’yı unutmadı

Alanyaspor’un başarılı futbolcularından Fabrice N’Sakala Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 81’inci ölüm yıldönümünde paylaştığı fotoğrafla Ata’yı andı.

Alanyasporlu yıldız oyuncu da Ata’yı unutmadı

Burcu MUTLU/Özel

Aytemiz Alanyaspor’un başarılı sol beki Demokratik Kongolu Fabrice N’Sakala, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 81’inci yıldönümünde paylaştığı anma fotoğrafıyla taktir topladı. Süper Lig takımlarında yabancı futbolcuların çokluğu kimi zaman çok eleştirilse de Türkiye’de yaşayan ve buradaki önemli günleri unutmayan bazı futbolcular tüm takımların taraftarları tarafından ayrı bir sevgi duyulmasını sağlıyor. Alanyaspor’un yıldız futbolcularından N’Sakala da bunlardan birisi.

Yaklaşık iki yıldır Alanyaspor’da forma giyen 29 yaşındaki başarılı sol bek, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıldönümünde kendi sosyal medya hesabından Ata’nın fotoğrafını paylaşarak, “Rest in peace The Great Leader Atatürk (Huzur içinde uyu Büyük Lider Atatürk)” notunu düştü.

Bu paylaşımlarıyla taktir toplayan Demokratik Kongolu futbolcu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda da bu tarz bir paylaşımla dikkat çekmişti.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2019, 13:35
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107